GeriEtkinlikler “Odada Dört Mevsim” bir kez daha sahnede!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Odada Dört Mevsim” bir kez daha sahnede!

“Odada Dört Mevsim” bir kez daha sahnede!
Abone Olgoogle-news

Çok sevilen bu çocuk oyunu izleyenleri büyülü bir dünyaya davet ediyor.

BKM ve Kelebek Yapım ortaklığıyla sahneye konan çocuk oyunu “Odada Dört Mevsim”, ilk kez Anadolu Yakası’nda TED Rönesans Koleji’nde seyircisiyle buluşacak. Hem aileler hem de minikler tarafından büyük ilgi gören oyun, 27 Nisan tarihinde ücretsiz olarak sergilenecek.

3-10 yaş arası minik sanatseverleri büyülü bir yolculuğa çıkaran ‘Odada Dört Mevsim’, teknoloji, müzik ve sanatı bir arada sunuyor. TED Rönesans Koleji’nin düzenlediği Tiyatro Şenliği’nin ilk oyunu olan ‘Odada Dört Mevsim’ 27 Nisan tarihinde izleyicilerine perdelerini açıyor.

Klasikleriyle çocukların gönüllerini fetheden Neşe Türkeş’in yazdığı ve Okan Yahşi’nin yönettiği ‘Odada Dört Mevsim’ ile bir odanın içine Vivaldi’nin dört mevsimini sığdıran oyun, çocukların keşfedilmeye hazır, büyülü dünyalarının kapısını açıyor. Keyifli çocuk oyunu, odasında nasıl vakit geçireceğini bilmeden sıkılan Bora’nın, yardımına koşan bilge sinek Bay Cızbız ile arasında geçen hikayeleri konu alıyor.

Eylül ayından bugüne 5 bin kişinin izlediği ve Vivaldi’nin müzikleri eşliğinde danslar ve görsel efektlerle sahneye konulan ‘Odada Dört Mevsim’, 3-10 yaş arasındaki minik sanatseverlere 45 dakika boyunca keyifli vakit geçirecekleri bir tiyatro sunuyor.

Yer: TED Rönesans Koleji, İstanbul

Tarih: 27 Nisan 2014

Saat: 13.00 – 15.00

Telefon: 0533 811 38 14 – 0530 265 38 89

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle