GeriAlışveriş Nuxe ile Pürüzsüz Güzellik
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nuxe ile Pürüzsüz Güzellik

Nuxe ile Pürüzsüz Güzellik

Selülitlerinize veda edin!

Ünlü Fransız kozmetik markası 'Nuxe' kadınların korkulu rüyası haline gelen selülitler için NUXE İnceltici Bakım Uzmanlığı Serisini çıkardı. Vücut yağı ve vücut serumu olmak üzere iki üründen oluşan NUXE ile tüm kadınlar selülitlerinin görünümünün azaldığını hissedecek.

NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Serumu, içerdiği pigmentlerle cilt yüzeyinin düzelmesini sağlayarak gözle görülür sıkılaştırıcı etki gösteriyor. Test sonuçları, ürünün kullanımı ile ciltteki portakal kabuğu görünümünde %74 azalma, cilt yüzeyinde %72 düzleştirici etki, %100 daha sıkı bir cilt ve basen çevresinde %72 oranında incelme sağlandığını kanıtlıyor. Böylece tüm kadınlar, yaza NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Serumu ile daha sıkı, daha düzgün ve pürüzsüz bir ciltle giriyor. Ayrıca ürünün tüm cilt tiplerine ve tüm bölgelere uygulanabiliyor olması da tercih sebebi oluyor.

NUXE günümüz kadınlarının en büyük sorunu olan karın ve kalça bölgesinde su tutulmasından kaynaklı selülitlere karşı NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı ile çözüm üretiyor. Ürün Bitkisel Yağlar (Susam, Fındık, Macadamia Fındığı), Esansiyel Yağlar (Sedir, Greyfurt, Cedrol, Ölmezotu) ve Su Yosunu Özünden oluşan formülü ile yağ stoklanmasını azaltıyor ve ödem oluşumunu engelliyor. Yapılan testler, NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı’nın karın ve basen çevresinde 1,5 santimetreye varan incelme sağladığını ve cilt görünümünü %100 oranında düzelttiğini ortaya koyuyor.

False