GeriAlışveriş Nuuba Essentials ile tanışın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nuuba Essentials ile tanışın!

Nuuba Essentials ile tanışın!
Abone Olgoogle-news

Çocuklar bu kıyafetlerin içinde hem çok rahat hem de çok şık!

Çocukların hayal dünyasından ilham alan tasarımları bir araya getiren online butik Nuuba&theGang, şimdi kendi tasarımlarıyla karşınızda: Nuuba Essentials.

Nuuba&theGang, çocukların kendini en özgür ve rahat hissettiği 'basic' giysileri yeniden yorumladı. İsveçli ve Türk illüstrasyon sanatçıları çocukların vahşi, büyülü ve doğal dünyasını çizgiye döktüler. İllüstratif dünyayla, çocukların en rahat ettiği tshirt’ler, elbiseler bir araya geldi ve Nuuba Essentials markası doğdu.

Nuuba Essentials çocukları, vahşi doğalarıyla özgür ruhlu ve bir o kadar da naifler. Çocukların bu yönlerini yansıtmak için hazırlanan 12 parçalık kapsül koleksiyonun çekimleri, Tarabya'da doğal güzelliğini koruyan bir bahçede yapıldı.

Merve Hasman'ın yaptığı çekimde çocuklara tek söylenen, bu ortamın onların yuvaları olduğu ve kendilerini en doğal nasıl hissediyorlarsa öyle durmaları ve bakmalarıydı. Ortaya, bakış ve duruşlarıyla, her çocuğun kendi özünü yansıttığı son derece doğal kareler çıktı. Çekim sırasındaki boşluklarda, istedikleri gibi koşup oynayan çocukların enerjisi tüm çekime yansıdı.

False