GeriAlışveriş Nude Koleksiyonu Göz Dolduruyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nude Koleksiyonu Göz Dolduruyor!

Nude Koleksiyonu Göz Dolduruyor!

Her bedene, her yaşa, her tarza hitap ediyor.

Dünyaca ünlü iç giyim, mayo ve plaj kıyafet markalarını çatısı altında toplayan Mendo’s, 2011 Selmark iç çamaşırı koleksiyonlarından biri olan Nude koleksiyonuyla göz dolduruyor.

Dünya kadınları hemfikir. Selmark, dünyanın en gözde iç çamaşırı markalarından. Mendo’s Mağazaları’nda bulabileceğiniz Selmark iç çamaşırı ürünleri bu yaz siz kadınları daha da çekici kılmak için özel olarak tasarlandı. 2011 yılına 5 farklı koleksiyonla şık bir merhaba diyen Selmark’ın “iç çamaşırı vücutla bütünleşmeli” düşüncesinden yola çıkılarak tasarlanan Nude koleksiyonunda aradığınız tüm özellikleri rahatlıkla bulacaksınız. Her bedene, her yaşa ve her tarza hitap eden iç çamaşırlarının konforundan asla vazgeçemeyeceksiniz.

Dikişsiz, Hafif ve Çekici

Feminen çamaşırın en saf hali olan Nude koleksiyonunda süssüz, dikişsiz, dantelsiz ve kesimsiz özellikler size heykelsi bir doğallık veriyor. “İç çamaşırı vücutla bütünleşmeli” düşüncesinden hareketle Nude koleksiyonu, cildinizin üzerinde adeta ikinci cildiniz oluyor. Teninizde yarattığı uyumu hemen hissedeceğiniz Nude Serisi, fildişi, fıstık yeşili ve siyah üstü baskılı seçenekleriyle Mendo’s Mağazaları’nda sizleri bekliyor.

Kaliteye ulaşmayı kolaylaştıran Mendo’s Mağazaları’na uğramadan ve Selmark’ın, kaliteden ödün vermeden, tüm vücut tiplerine özel olarak ürettiği teninizi rahatlıkla buluşturan koleksiyonlarını görmeden iç çamaşırı alışverişi yapmayın!

www.mendos.com.tr

False