GeriEtkinlikler NIVEA Baby, anneleri ve bebeklerini coşturdu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

NIVEA Baby, anneleri ve bebeklerini coşturdu

NIVEA Baby, anneleri ve bebeklerini coşturdu

NIVEA Bebeğim Tavsiye Modülü’nün tanıtımı, anne ve bebeklerle yapıldı.

0-3 yaş arası bebek bakımında uzman NIVEA Baby, NIVEA Bebeğim Tavsiye Modülü’nü ve NIVEA Baby Türkiye Facebook sayfasının açılışını bebeklerle kutladı.

Birçok blogger anneyi bir araya getiren etkinlikte NIVEA Bebeğim Tavsiye Modülü’nün tanıtımının yanı sıra lezzetli yiyecekler eşliğinde sohbet edildi, 0-3 yaş bebeklerle ilgili tüm sorulara cevap verildi.

İstinye Gymboree'de gerçekleşen etkinlikte anneler sohbet ederken, bebekler ise sınırsız eğlencenin tadını çıkardılar. Etkinliğe konuşmacı olarak katılan Pozitif Ebeveynlik Uzmanı ve Psikolojik Danışman Tansu Oskay, bebeklerde 0-3 yaş döneminin önemini kendi tecrübelerinden yola çıkarak anlattı.

[fotogaleri=573]

Etkinlik sonunda katılan tüm bloggerlara, bebekleri için özel olarak hazırlanan ve üstlerinde bebeklerinin isimlerinin yazılı olduğu NIVEA Baby hediye çantaları verildi. Bu çantaların içinde; bebeklerin ihtiyacı olan NIVEA Baby ürünleri, NIVEA Baby ayıcığı, bebek bakımı ile önemli bilgiler içeren uygulama kartları ve bebeklere özel mesajlar yer alıyor.

Nivea Baby etkinliğinden eğlenceli görüntüler

[video=hurriyetaile_video/nivebabyetkinlik.flv]

Hamileliğin başlangıcından bebeğiniz 3 yaşına gelene kadar, ebeveynlik maceranızda zengin içeriğiyle her zaman yanınızda olacak NIVEA Bebeğim Tavsiye Modülü’nde:

 • Hamilelik dönemine ya da bebeğin yaşına göre tavsiye veren içeriklerin olduğu Zaman Tüneli
 • Bebeğinizin profilini yaratarak adım adım gelişimini takip edebileceğiniz NIVEA Bebeğimin Profili
 • Deneyimli anneler ve uzman bir doktorun yanı sıra babaların gözünden de ebeveynlik tecrübelerinin paylaşıldığı Ebeveynlik Hikayeleri
 • Bebeğinizin cilt tipini belirleyebileceğiniz cilt testi, hem size hem de bebeğinize cilt bakımı konusunda tavsiye veren içerikler, evdeki ilk haftalarınız için size yardımcı olacak uygulama kartları ve videoların yer aldığı NIVEA Bebeğim Bilgi Merkezi yer alıyor. 

Siz de uzmanlardan ebeveynlik hakkında tavsiyeler ve ipuçları almak için hemen NIVEA Bebeğim’e üye olun, profilinizi yaratın ve size özel haftalık bülten ve içeriklerden yararlanın!

False