GeriAlışveriş Next Accessory’den çocuklara rengarenk tasarımlar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Next Accessory’den çocuklara rengarenk tasarımlar!

Next Accessory’den çocuklara rengarenk tasarımlar!

Miniklerin sevimli dünyası, eğlenceli aksesuarlar ile renklenecek.

Next Accessory, birbirinden sevimli hayvan figürlerini, eğlenceli aksesuarlara yansıttı. Annelerini her zaman örnek alan, çantalarını yanından ayırmayan giyimine ve görünüşüne en az büyükler kadar önem veren minikler, artık hayvanların en sempatik hallerini her zaman yanlarında taşıyacaklar.

Her yaşta insanın sevgisini kazanan sevimli dostlarımız, çantaların üzerinde yerlerini aldılar, hem de en süslü halleriyle. Küçük cüzdanlar ve sırt çantaları çocukların aksesuar düşkünlüğünü eğlenceye çevirirken, belki de evinizde beslemek için sahiplenemediğiniz sevimli dostları yanlarından ayırmak istemeyecekleri tasarımlar olarak gardıroplarında yerlerini almak için hazırlandı.

Çocuklarınızı sevindirmek için tercih edeceğiniz hediyeler sadece çantalarla sınırlı değil. Sevimli dostlarımızdan ilham alarak hayat verdiği kolye ve yüzükler de süslü miniklerin stillerine farklı bir dokunuş yapacak. Anne ve çocuk için hazırlanan bir örnek ev ayakkabıları da hem kendinize hem de çocuğunuza özel bir hediye seçeneği oluşturacak.

False