GeriEtkinlikler Nevşah Fidan'la “Mucize Nefes” eğitimi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nevşah Fidan'la “Mucize Nefes” eğitimi

Nevşah Fidan'la “Mucize Nefes” eğitimi

Yaşadığınız olumsuz duyguların yerini huzur ve mutluluk alacak!

Yeni bir nefese, arınmış bir bedene, olumlu bir zihne, koşulsuz bir kalbe ulaşmak için yeni bir adım atmak isteyenler Nevşah Fidan Karamehmet’in düzenleyeceği “Mucize Nefes” çalışmasını sakın kaçırmayın!

Gerçekleştirdiği nefes eğitimleri ile binlerce kişinin yaşamında sihirli bir dokunuş ile farkındalık yaratan Nevşah Fidan Karamehmet, 10-11 Mart tarihlerinde gerçekleştireceği “Mucize Nefes” çalışmasıyla çocukluk yaşlardan beri yaşanan travmaların tümünü çözmek için ilk adımı atmanızı ve doğal nefese dönmenizi sağlayacak!

Mucize Nefes’le bu ilk adımı attıktan sonra hayatınızdaki problemli ilişkiler, olumsuz düşünceler, başarısızlıklar, maddi problemler, gerginlik ve huzursuzluklarınızın yerini neşe, mutluluk, huzur, bolluk, bereket, sevgi, zindelik ve canlılık alacak.

Mucize nefes eğitiminde çocukluktan itibaren kısıtlayıcı nefes, düşünce ve yaşam alışkanlıkları nedeniyle oluşmuş, yaşamdan zevk almanızı engelleyen; bütün huzursuzlukların, gerginliklerin, stresin, olumsuz duyguların nedeni olan tıkanık enerjiler; öfke, korku, tedirginlik, suçluluk ve üzüntü gibi bastırılmış duygular olumlu enerjilere dönüşecek. Olumsuzlukların yerini mutluluk, huzur, netlik, dinginlik gibi olumlu duygular alacak ve önünüzde yepyeni bir yaşam açılacak.

Tarih: 10-11 Mart
Yer: Ulus Konakları Sitesi / İstanbul
Rezervasyon: 0 212 211 62 52

www.nevsahfidan.com 

False