GeriEtkinlikler Nefes kesen müzikal ilk kez Türkiye’de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nefes kesen müzikal ilk kez Türkiye’de!

Nefes kesen müzikal ilk kez Türkiye’de!
Abone Olgoogle-news

Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin), Zorlu Center PSM’de sahne alacak.

En iyi müzikal dalında Tony ve Olivier Ödülleri sahibi “Beauty and the Beast” isimli müzikal, orijinal yaratıcıları ile 20. Yıl Özel Turnesi kapsamında ilk kez Türkiye’ye geliyor.

Disney ve Broadway'in orijinal, ödüllü ve olağanüstü Beauty and the Beast müzikali Türkiye'de ilk kez İstanbul'da Zorlu Center PSM sahnesinde 9-19 Ekim tarihleri arasında sahne alacak.

Oscar Ödüllü bir animasyona dayanan Disney'in Güzel ve Çirkin'i, Broadway'e uyarlanan ilk ve en başarılı Disney filmi olarak tarihe geçti. Müzikallerin en prestijli ödülü Tony Ödülleri'ne dokuz kez aday gösterilen Beauty and the Beast, ayrıca en iyi müzikal dalında Olivier Ödülü'nün de sahibi oldu. 13 yıl boyunca sahnelenen müzikal, hala Broadway'in en uzun süre gösterimde kalan ve en yüksek hasılatlı gösterileri arasında ilk 10'da yer alıyor. Beauty and the Beast, turneye çıktığı günden bu yana, 20'den fazla ülkede 35 milyon seyirciye ulaştı ve 28 bin kez sahnelenme başarısını gösterdi. Uzun bir aradan sonra Broadway prodüksiyonunu oluşturan yaratıcı ekibi; bu Broadway klasiğini en özgün haliyle yeniden hayata geçirmek için Zorlu Center PSM'nin muhteşem sahnesinde bir araya geliyor!

Tarih: 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 Ekim

Yer: Zorlu Center PSM – Ana Tiyatro

Ayrıntılı bilgi için: 0 850 222 67 76

False