GeriAlışveriş Narin Cildine Özel Bakım
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Narin Cildine Özel Bakım

Narin Cildine Özel Bakım

Tamamen organik bir ürün...

Organik mama markası olan Hipp, şimdi bebeklerinizin cildini düşünüyor ve onlara özel organik bakım yağı Babysanft ile bebek annelerini cezbediyor.

Bebeğimize olan sevgimizi göstermenin bir yoludur ona dokunmak… Bebeğe dokunmanın bir yolu olan masaj, bebeğin rahatlamasını ve sakinleşmesini sağlarken aradaki iletişimin kuvvetlenmesine de yardımcı olur. Ayrıca masaj, karın ağrısı, gaz problemlerinin de üstesinden gelinmesinde etkilidir. Hipp’in organik badem yağı içerikli Babysanft Bakım Yağı, da tam bu noktada bebeklerin ihtiyacı olan masaj için ideal bir üründür.

Hassas Ciltlere Hassas Bir Dokunuş

Doğumdan itibaren kullanılabilecek Hipp Babysanft Bakım Yağı, yetişkin cildine oranla 5 kat daha ince ve çok daha fazla hassas olan bebek cildine mükemmel bir bakım yapar. Özellikle, tahrişlerin çokça görüldüğü popo bölgesinde hassas ve nazik bir temizlik sağlar. Sadece bitkisel kaynaklı yağ içeren Hipp Babysanft Bakım Yağı’nın cilt uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiştir. İçeriğindeki malzemeler “mümkün olduğunca az, gerektiği kadar çok” felsefesine göre, alerji yaratabilecek veya cilde zarar verebilecek hiçbir maddeye izin vermeyen “Yok” konseptiyle formüle edilmiştir.

False