GeriAlışveriş Mutfakların Yeni Gözdesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mutfakların Yeni Gözdesi

Mutfakların Yeni Gözdesi

Arzum sizlere çok amaçlı bir ürün sunuyor.

Arzum Küçük Ev Aletleri’nden yepyeni bir ürün, Arzum Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi. Üstelik de çok amaçlı. Bu ürün sadece ekmek kızartmak için değil ısıtma ve buz çözdürme işlemleri için de kullanılabiliyor.

Alanında lider Arzum Küçük Ev Aletleri, yeni ürünü Arzum Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi’yle mutfaklarda kolaylık ve şıklığı bir araya getiriyor. Geçen sene European Consumer Choice ödülü kazanan kızartma makinesi 2007’de ise, Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) tarafından düzenlenen Endüstriyel Tasarım Yarışmaları’nda Birincilik Ödülü’nü aldı. Bu tasarımıyla göz kamaştıran Arzum Fırrın, aynı zamanda son derece de kullanışlı.

Raylı ekmek kızartma tepsisi yle ekmek, tıpkı bir fırına sürer gibi kızartma makinesinin içine yerleştiriliyor. Kızaran ekmekleri makineden çıkarmaya çalışırken artık el yanmıyor. 7 farklı kızartma kademesi bulunan Arzum Fırrın ayrıca, ekmeği yeniden ısıtmak ve buz çözmek için de kullanılıyor. Genişliği ayarlanabilir kızartma teli sayesinde değişik boyut ve kalınlıkta ekmek parçalanmadan kızartılabiliyor. Kızartma tepsisi çıkarıldığında otomatik kapanan Arzum Fırrın’ın çıkarılabilir kırıntı tepsisi ise temizlikte kolaylık sağlıyor.

www.arzum.com.tr

False