GeriEtkinlikler Mutfak Sanatları Akademisi'nde yeni dönem
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mutfak Sanatları Akademisi'nde yeni dönem

Mutfak Sanatları Akademisi'nde yeni dönem

Genç şef adayları için harika bir fırsat!

Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 13 Mayıs’ta başlayacak olan yeni eğitim döneminde genç şef adaylarına kapılarını açıyor. MSA’nın uluslararası eğitim sistemi ve uluslararası diploması ile mezunlar dünya çapındaki işletme mutfaklarında profesyonel mutfak kariyerlerine başlıyor. 

T.C Milli Eğitim Bakanlığı onayı ve City & Guilds akreditasyonu ile uluslararası profesyonel aşçılık diploması veren, Türkiye’nin mutfak okulu MSA; 13 Mayıs’ta yeni eğitim dönemine başlıyor. MSA, profesyonel mutfakta kariyer yapmak veya meslek değiştirmek isteyenlere yönelik olarak sunduğu profesyonel eğitim programları ile yiyecek-içecek sektörüne tam donanımlı profesyoneller yetiştiriyor.

Mutfakta profesyonel bir kariyer isteyenler için tasarlanan Profesyonel Aşçılık ve Pasta-Ekmekçilik programlarında, uluslararası bir işletmenin mutfağında uzmanlaşmak isteyen adaylara 4 ay teori-uygulama, 4 ay staj olmak üzere 8 aylık eğitim sunuyor. Temel mutfak eğitimi almak isteyen 30 yaş üzerin kişilere yönelik hazırlanan Stajsız Profesyonel Aşçılık programı ise, uluslararası mutfak tekniklerini 4 ay süren bir eğitim ile sunuyor.

Mekan işletmeciliğine giden yolun, mutfağın içinden geçtiğinin bilincinde olan, kendi işyerini açmak ya da bu alanda meslek sahibi olmak isteyen kişilere yönelik hazırlanan Profesyonel Yiyecek İçecek İşletmeciliği programı, 2,5 ay süren eğitim ile adayları uzmanlaştırıyor.

Mevcut tecrübelerini geliştirmeyi hedefleyen sektör profesyonellerini de unutmayan MSA, 3 yıl ve üzeri aşçılık deneyimine sahip, sektörde çalışan deneyimli aşçılara yönelik olarak, 12 hafta süren ProChef programını sunuyor. Üstelik ING Bank, Fibabanka, Garanti Bankası, Akbank’ın MSA öğrencilerine özel geliştirdiği mesleki eğitim kredisi imkanları ile önce eğitimi almak ve mezun olup iş bulduktan sonra ödemeye başlamak mümkün.

www.msa.com.tr

False