GeriEtkinlikler Mustela, annelerle yeni sırrını paylaştı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mustela, annelerle yeni sırrını paylaştı

Mustela, annelerle yeni sırrını paylaştı

Blogger anneler ve çocuklarının en eğlenceli kareleri…

Bebek cilt bakımının uzman markası Mustela, bebeğinizin cildini hem bugün hem de yarın korumak için yenilediği cilt bakım ürünlerinin sırrını blogger annelerle paylaştı. Bu keyifli buluşma, 25 Aralık’ta blogger anne ve çocuklarının katılımıyla Feneryolu Kids Zone Çocuk Aktivite Merkezi’nde gerçekleşti.

Bebeklerin cildinin hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olduğunu biliyoruz. Fakat araştırmacılar ayrıca bilinmeyen bir zenginliğe sahip olduğunu keşfettiler. Doğuşta maksimum seviyede olan zengin kök hücreler, ilk yıllarda özellikle cilt bariyerinin henüz gelişimini tamamlamamış olması nedeniyle dış ataklara karşı savunmasızdırlar. Bu eşsiz kök hücre rezervi, bebeğinizin cildinin gelecekteki sağlığı için çok önemlidir. 10 yıllık araştırma ve büyük buluşmalar sonrasında Mustela, bu eşsiz kök hücre rezervini koruyarak bebeğinizin cildinin hem bu gününü hem de yarınını korumak için cilt bakım serisini yeniledi.

Bu devrim niteliğindeki buluşu kutlamak ve annelere anlatmak üzere Mustela, blogger anneleri Feneryolu Kids Zone Çocuk Aktivite Merekzi’nde gerçekleşen #mustelailemutlubebekler etkinliğinde bir araya getirdi. Bebeğinizin cildinin geleceğini korumak için yeniden formüle edilen Mustela cilt bakım ürünlerinin tanıtıldığı etkinlikte, keyifli bir kahvaltı eşliğinde sohbet edildi ve 0-3 yaş bebek cildiyle ilgili tüm sorulara cevap verildi. Bebekler ise oyun ablaları eşliğinde yeni arkadaşlarıyla eğlencenin tadını çıkardılar.

Bu keyifli buluşmaya lezzet katmak için Mustela ayıcığıyla pasta kesildi. Etkinlik sonunda blogger annelere, Mustela cilt bakım ürünlerini deneyimlemeleri için ürünlerin yer aldığı hediye çantaları verildi.

[fotogaleri=625]

False