Geriİlişkiler Mükemmel ilişkileri bile bitiren 5 sürpriz sebep!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mükemmel ilişkileri bile bitiren 5 sürpriz sebep!

Mükemmel ilişkileri bile bitiren 5 sürpriz sebep!
Abone Olgoogle-news

Mükemmel ilişkiler bile günü birinde bitip, herkesi şaşırtabiliyor. Aslında ilişkinin bitme sebepleri çiftlerin aklına bile gelmediği durumlardan kaynaklanabiliyor. Peki, kusursuz olarak gördüğünüz ve her şeyin yolunda gittiğiniz düşündüğünüz ilişkiniz neden bitiyor hiç düşündünüz mü?

1- ASLA KAVGA ETMEMENİZ

Mutlu ve sağlıklı bir ilişkinin temellerinden biri de çiftlerin, sorunlarını tartışarak çözmeyi başarabilmeleri ve sorunları içlerinde barındırmamalarıdır. Zamanla biriktirdiğiniz sorunlar günün birinde artık dayanılmaz bir hal alıp büyük bir patlama yaşamanıza neden olabilir ve tartışmaya alışık olmadığınız için sorunlarınızı çözmeniz çok zor olacaktır.

2- MÜKEMMEL SEKS HAYATI

Cinsellik, güzel ve sağlıklı bir evliliğin önemli noktalarındandır fakat fark edilmeden çoğu sorunun üstünü kapatmak için de kullanılabiliyor. Tartışmalarınızın veya kavgalarınızın sonunda barışmak için sekse ihtiyaç duymanız veya güzel bir seks hayatınız olduğu için diğer sorunları önemsememeniz ilişkinizi bitirebilir.

3- BÜYÜK FEDAKARLIKLARDA BULUNMANIZ

Eşinizi mutlu etmek için ara sıra sizi zorlayabilecek fedakarlıklarda bulunmanız güzel ve normal bir durumdur fakat bunu alışkanlık haline getirmemeniz gerekir. Fedakarlıklarınızın alışa gelmesiyle birlikte kendinizden ödünler vermeniz, özellikle karşılığını alamadığınızda sizi içten içe üzecek ve kötü durumlara çekecektir.

4- AYNI KARAKTERLERİ TAŞIMANIZ

Eşinizle birbirinizde tamamen aynı olmanızı mutlu ve sağlıklı bir ilişki olarak adlandırıyorsanız yanılıyorsunuz. Erkeğin ve kadının baskın karakterli olduğu bir evlilikte zamanla en küçük olaylarda bile ‘Benim dediğim olacak!’ sorunlarını başlatabilir ya da zamanla eşinizden eksik yönlerinizi tamamlayabilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumlar sonucu anlaşmazlıkla ilişkinizi ciddi zararlara uğratabilir.

5- MONOTONLUK

Mutlu ve sağlıklı bir ilişkide anlaşmak ve birlikte güzel vakit geçirebilmek çok önemlidir fakat sürekli birlikte film izlemeyi seviyorsanız ve sürekli bunu yapıyorsanız günün birinde taraflardan biri bu durumdan sıkılabilir.

İLİŞKİYİ BİTİREN 10 NEDEN

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle