GeriAlışveriş Mucizevi at kestanesi ile daha sıkı bacaklar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mucizevi at kestanesi ile daha sıkı bacaklar!

Mucizevi at kestanesi ile daha sıkı bacaklar!

Gehwol Bacak Balsamı, şimdi zenginleştirilen formülü ile çok daha etkili.

Formülü, at kestanesinin mucizevi etkileri ile güçlendirilen Gehwol Bacak Balsamı, sıkılaştırıcı özelliği ile birçok cilt sorununun çözümüne de yardımcı oluyor.

At kestanesi ile daha sıkı bacaklar...

Özellikle kadınların daha genç görünmek için ilgi gösterdiği kırışık giderici kremlerde de ana etken madde olarak kullanılan at kestanesinden elde edilen allantoin, Gehwol Bacak Balsamı ile bacaklarda sıkılaştırıcı etki yaratıyor. Bacaklar her zaman taze ve bakımlı hissediliyor. At kestanesi, aynı zamanda doğal bir damar büzücü olduğu için bacaklarda görünür hale gelen damarların yok olmasına yardımcı oluyor. Özellikle bacaklardaki varislerde dolaşımı düzenleyici ve ağrıları dindirici etki gösteriyor.

Varis ve damar çatlaklarına bitki özlü çözüm...

Gehwol Bacak Balsamı, içeriğindeki Hamamelis (Witch Hazel) özünde bulunan flavonoidler ile bacaktaki damarların dayanıklılığını artırıyor ve P vitamini özelliği ile de derinin altında çatlayan kılcalların geçirgenliğini azaltıyor. Venotonik etkileri olan tanenler sayesinde ise damarların büzülmesini sağlayarak şiş bacakların, varislerin ve damar çatlaklarının iyileşmesine yardımcı oluyor. Ayrıca Hamamelis, gösterdiği antioksidan etki ile de ön plana çıkıyor. Hamamelis’in en iyi 2 antioksidan bitki arasında olduğu Japon bilim adamlarının 65 bitki üzerinde yaptıkları çalışmaların sonunda kanıtlamış bulunuyor.

Bacaklarda güzel ve pürüzsüz görünüm...

Gehwol Bacak Balsamı ile yapacağınız masajlar hamilelik döneminde de bacakların şişmesi şeklinde hissedilen rahatsızlıkları kan akışını harekete geçirerek ferahlatıyor. Hafifletici içeriğindeki bisabolol ve pantenol ile ayak derisinin esnekliğini, pürüzsüzlüğünü ve yumuşaklığını geri kazanmasına yardımcı oluyor. Özellikle bacak ve ayak bakımı için kullanılan doğal ve aktif içerikler cilt tarafından hızla emilerek cildi dengeleyip uyarıyor ve hoş bir ferahlık sağlıyor. Bunun yanı sıra içerdiği sarıpapatya özü ile cilt lekelerine ve kızarıklara karşı iyileştirici etki de gösteriyor. Tüm bunlar içinse bacağınıza ve ayağınıza günde 1-2 kez masaj yapmanız yeterli. Ayrıca serinletici ve ferahlatıcı etkisini daha iyi hissetmek için banyodan sonra temiz ve kuru cilde hafif masaj ile de uygulayabilirsiniz. Günün yorgunluğunu almak için de yatmadan önce bütün bacağa iyice yedirerek hafif masaj ile uygulamanız öneriliyor.

Gehwol ürünlerini, İsveç Ayak Sağlığı şubelerinden ve seçkin eczanelerden temin edebilirsiniz.

False