GeriEtkinlikler “Mucize Nefes” ile tanışmaya hazır mısınız?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Mucize Nefes” ile tanışmaya hazır mısınız?

“Mucize Nefes” ile tanışmaya hazır mısınız?

Zihninizdeki olumsuzluklar temizlenecek.

Yeni bir nefes ve arınmış bir bedene kavuşmak isteyenler bu çalışmayı kaçırmasın! Çalışmalar Nevşah Fidan Karamehmet ile 11-12 Şubat tarihlerinde yapılacak.

Gerçekleştirdiği nefes eğitimleri ile binlerce kişinin yaşamında sihirli bir dokunuş ile farkındalık yaratan Nevşah Fidan Karamehmet, 11-12 Şubat tarihlerinde gerçekleştireceği “Mucize Nefes” çalışmasıyla çocukluk yaşlardan beri yaşanan travmaların tümünü çözmek için ilk adımı atmanızı ve doğal nefese dönmenizi sağlayacak!

Mucize Nefes’le bu ilk adımı attıktan sonra hayatınızdaki problemli ilişkiler, olumsuz düşünceler, başarısızlıklar, maddi problemler, gerginlik ve huzursuzluklarınızın yerini neşe, mutluluk, huzur, bolluk, bereket, sevgi, zindelik ve canlılık alacak.

Zihninizdeki olumsuzluklar temizlenecek. Çocukluktan itibaren kısıtlayıcı nefes, düşünce ve yaşam alışkanlıkları nedeniyle oluşmuş; yaşamdan zevk almanızı engelleyen; bütün huzursuzlukların, gerginliklerin, stresin, olumsuz duyguların nedeni olan tıkanık enerjiler; öfke, korku, tedirginlik, suçluluk ve üzüntü gibi bastırılmış duygular olumlu enerjilere dönüşecek. Olumsuzlukların yerini mutluluk, huzur, netlik, dinginlik gibi olumlu duygular alacak ve önünüzde yepyeni bir yaşam açılacak.


Tarih: 11-12 Şubat
Yer: Denge Psikolojik Danışmalık Merkezi/ Gümüşsuyu
Bilgi için: 212 252 25 10

False