GeriAlışveriş MSA’da farklı lezzetler sizi bekliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MSA’da farklı lezzetler sizi bekliyor

MSA’da farklı lezzetler sizi bekliyor

14 Şubat için farklı bir deneyim...

Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Şubat ayında yine çok özel bir program sunuyor. Klasik haline gelen workshoplarda, dünya mutfağından seçkin menüler profesyonel şeflerin eğitmenliğinde hazırlanıyor.

Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) Şubat ayında mutfak tutkunlarına yine kaçırmak istemeyecekleri fırsatlar sunuyor. MSA 14 Şubat’ın klişe programlarından kaçınanlara özel alternatifler sunuyor. “Çikolata Aşkına” workshop’ında profesyonel şefler eşliğinde hazırlanacak çikolatalar Şubat ayının romantizmine farklı bir lezzet katıyor. “Sevgilim Menüm”de ise çiftler nefis tatlar ve beyaz et çeşitleriyle hazırladıkları menüyü taze ve kadifemsi bir şampanya olan Mumm Cordon Rouge eşliğinde kutluyor.

Bu ay aşkı tarif etmenin yolu “Cupcake”lerden geçiyor. Aşklarını yumuşacık bir lezzetle süslemek isteyenler MSA’nın yeni reçeteleri ile hazırlanan “Cupcake’ler” workshop’ında buluşuyor. Balkabaklı, kaju ve pancarlı, ying yang ve zencefilli incirli cupcake reçete ve süslemeleri Şubat ayına romantik bir renk katıyor. MSA eğitmen şefleri kendi hazırladıkları özel menüleriyle mutfak tutkunlarıyla buluşmaya devam ediyor. Şubat ayında MSA mutfağının konuğu Mürşit Şef; menülerinize eklemekten en çok keyif aldığı deniz mahsulleri menüsüyle harikalar yaratıyor. Deniz mahsullerini bir de bu tariflerle denemek isterseniz bu özel workshop tam size göre…

www.msa.com.tr

False