GeriEtkinlikler Motosiklet tutkunlarına özel fuar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Motosiklet tutkunlarına özel fuar

Motosiklet tutkunlarına özel fuar

2012 Eurasia Moto Bike Expo 4. kez kapılarını açtı.

Türkiye’nin tek motosiklet ve bisiklet fuarı 2012 Eurasia Moto Bike Expo, 4 Mart 2012 Pazar günü sona erecek. Dünya Fuar Yapım tarafından düzenlenen fuarda, son model motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar ve lastikler de tanıtılırken, aynı zamanda çekilişle motosiklet ve bisikletler de hediye edilecek.

Motosiklet ve bisiklet tutkunlarını bir araya getiren 2012 Eurasia Moto Bike Expo (Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı) ünlü motosikletçi Csaba Erdos’un gösterisiyle açıldı. 4 Mart Pazar günü sona erecek olan 2012 Eurasia Moto Bike Expo, Dünya Fuar Yapım tarafından Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezin'de düzenleniyor.

Sektörün en büyük ve tek buluşması olan 2012 Eurasia Moto Bike Expo, Dünya Fuar Yapım tarafından Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezin'de düzenleniyor. 2012 Eurasia Moto Bike Expo’da son model motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipman sergileniyor. 

Dördüncüsü düzenleniyor

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen fuarı Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) ve Bisiklet Endüstrisi Derneği’nin (BİSED) yanı sıra çok sayıda kulüp de destekliyor. Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11’inci salonlarında gerçekleşen fuar büyük ilgi görüyor.

Bu arada fuarı süresi boyunca motosiklet sporlarının ünlü isimleri özel gösteriler gerçekleştirecek. Motosiklet tutkunları ve kullanmak isteyenler için eğitim seminerleri düzenlenecek.

Hediye çekilişi yapılacak

2012 Eurasia Moto Bike Expo’da hediye yağmuru da yaşanacak. 2012 Eurasia Moto Bike Expo’ya gelen ziyaretçilere birer çekiliş bileti verilecek. 2 Nisan 2012’de Noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucunda bir kişi Korlas Ducati Monster motosiklet kazanırken, bir kişi Salcano XRS022 105 bisikletin sahibi olacak. Yine fuarda yapılacak çekilişle bir kişiye Aslı Bisiklet’ten Sedona bisiklet ve Budaklı Otomotiv’den Forever model üç tekerli motosiklet hediye edilecek. Motosiklet ve bisiklet tutkunlarını dört gün boyunca İstanbul Fuar Merkezi’ne çekecek olan 2012 Eurasia Moto Bike Expo’nun bu yıl da çok renkli geçmesi bekleniyor.

Yer: İstanbul Fuar Merkezi

www.cnrexpo.com

False