GeriAlışveriş Modanın devi Jimmy Choo
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Modanın devi Jimmy Choo

Modanın devi Jimmy Choo

Modanın devi Jimmy Choo’dan yeni eau de toillette!

Moda ve lüksü bir arada sunan Jimmy Choo, yeni kokusuyla Sephora mağazalarındaki yerini aldı! Dişi notaları barındıran Jimmy Choo Eau de Toilette, modern kadının farklı yönlerini yansıtıyor.

Modanın dev ismi Jimmy Choo, günümüzün dinamik kadınından esinlenerek yeni bir koku yarattı. Güçlü ve etkili hisler uyandıran içeriğinin yanı sıra gizemli Jimmy Choo Eau de Toilette, modern kadını temsil ediyor.

Bu yepyeni kokunun tepe notalarında yer alan yeşil armut gözalıcı bir dişilik katarken, orta notalarda yer alan Çay Gülü ve Leopar Orkide çiçekleri çekici bir aura vaad ediyor. Alt notalarında ki sedir ağacı ise baştan çıkarıcı bir etkiye sahip olmanızı sağlıyor.

İtalyan Murano cam işçiliğinden ilham alınarak tasarlanan el yapımı yeni şişesi ile Jimmy Choo Eau de Toilette, kadınların yanlarından ayırmak istemeyecekleri bir aksesuar şıklığına sahip. Parlak kehribar renkli şişesi ve vintage gül pembesi ambalajı ile modadaki tarzını Eau de Toilette’ine de yansıtan Jimmy Choo, moda ve lüksün detaylarını tüm çarpıcılığı ile yansıtıyor.

False