GeriAlışveriş Miss Poem'den Anneler Günü'ne özel indirim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Miss Poem'den Anneler Günü'ne özel indirim

Miss Poem'den Anneler Günü'ne özel indirim

5-15 Mayıs tarihleri arası alışveriş yapan tüm annelere %10 indirim fırsatı!

“Genç olmak hayatı başka türlü algılamaktır” misyonu ile yola çıkan Miss Poem, Anneler Günü kapsamında 5-15 Mayıs tarihleri arası alışveriş yapan tüm annelere %10 indirim fırsatı sunuyor.

Miss Poem, rengarenk desenleri, birbirinden hareketli modelleri, canlı ve çarpıcı çizgileri ile trendy anneleri bu yıl da unutmayarak, Anneler Günü kapsamında 5-15 Mayıs tarihleri arası alışveriş yapan tüm annelere anında tüm ürünlerde %10 indirim fırsatı sunuyor.

Hayatın tüm renklerini modern çizgi ile buluşturduğu tasarımları ile Miss Poem’in ilkbahar-yaz kreasyonunda zarifliğin modern vurgusu çizgi, çarpıcı asya esintileri uzakdoğu etkisi, şıklığın sıradışı yansıması volan, modern çizgideki klasik vurgu dantel gupür, hayatın tüm renkleri için renk blokları, bahar esintilerinin her yerde olması için çiçek desenleri ile günlük yaşamın çeşitli zaman ve mekanlarına uygun giyinme fırsatları sunuyor.

Miss Poem sadece giysilerde kalmayıp, giyinirken aksesuarsız yapamayan göz alıcı olmaya özen gösterenler için şapkalardan, ayakkabılara, çantalara hatta takılara kadar hayatın her köşesini renklendiriyor.

False