GeriAlışveriş “Misket Pasta”dan Farklı Lezzetler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Misket Pasta”dan Farklı Lezzetler

“Misket Pasta”dan Farklı Lezzetler
Abone Olgoogle-news

Babalar Günü için tatlı hediyeler...

Butik pastacılığın önde gelen markalarından Misket Pasta, Babalar Günü’ne özel pasta ve kurabiye tasarımları hazırladı. Siz de bu ilginç tasarımlardan bir tanesini babanız için yaptırabilirsiniz.

Babalar Günü’nde genelde aynı tarz hediyeler alındığından yola çıkan Misket Pasta, bu özel günde farklılık yaratacak. Maça düşkün babalardan arabalara düşkün babalara kadar her türlü konu ve görsel için pasta siparişi vermek mümkün.

Dış görünümünün yanı sıra lezzete de önem veren Misket Pasta ürünlerinin hiçbirinde katkı malzemesi bulunmuyor. Ürünlerde doğal tereyağı kullanılırken, gerek şeker hamurunu, gerekse dekorasyonlu kurabiyeleri renklendirmekte doğal gıda boyaları kullanılıyor. Birbirinden ilginç Misket Pasta tasarımları için birkaç gün önceden sipariş vermek yeterli.

“Misket Pasta”dan Farklı Lezzetler

Misket Pasta, sınırsız pasta tasarım seçeneğiyle butik pasta sektöründe fark yaratıyor. Doğum günü, özel günler, düğün-nişan pastaları konusunda müşteriye özel tasarımlara imza atan Misket Pasta, ürünlerinin lezzetiyle de dikkatleri çekiyor. Firmanın en önemli özelliklerinden biri pastanın içindeki brovni kıvamında ıslak kakaolu kekin içindeki yağsız kremanın vanilyalı mı çikolatalı mı olacağına ve başka ne malzeme kullanılacağına siparişi verenin karar veriyor olması.

Bilgi için telefon :  0216 499 01 81

 www.misketpasta.com

False