GeriEtkinlikler Minik sörfçüler, haydi Alaçatı’ya!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Minik sörfçüler, haydi Alaçatı’ya!

Minik sörfçüler, haydi Alaçatı’ya!

Çocuklar hem yarışacak hem de eğlenecekler.

Yaz sezonu boyunca Volvo’nun sponsorluğunda gerçekleşecek olan Volcar Volvo WindsurfCup’12, sörf tutkunu çocukları Alaçatı’ya bekliyor. Minik sörfçüler, ASPC (Alaçatı Surf Paradise Club)’de hem yarışacak hem de eğlenecekler.

Uzun yıllarını sörfe vermiş ancak yarışma fırsatı bulamamış 18 (-) yaş grubunda amatör sörfçülerin ilgi odağı olacak Volcar Volvo Windsurf Cup ‘12, yaz sezonu boyunca ASPC’nin Alaçatı sörf koyundaki 6.000 m2’lik alana yayılmış tesislerinde düzenlenecek.

Toplam 6 ayaktan oluşan ve Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında düzenlenecek rüzgar sörfü kupasının ilk ayağı 1 Temmuz’da gerçekleşecek. Sürpriz ödüller için mücadele edecek minik yarışmacılar, bu ayakların en az dört tanesine katılarak sezon sonunda topladıkları puanların ortalaması ile değerlendirilecek.

Organizasyon, yarış etkinliğinin yanı sıra; müzik, mc performansları ve latin perküsyon etkinlikleri, ‘Facebook’tan Volvo’yu beğeniyorum, havlumu kapıyorum’ organizasyonu gibi çeşitli tanıtım etkinlikleri, halat çekme ve pitstop aile yarışması gibi farklı organizasyonlar ile büyük bir şölen tadında gerçekleştirilecek.

Yer: ASPC Sport Center

Adres: Liman Mevkii No: 1 Alaçatı / İZMİR

Kayıt için: ASPC Reception / Tel: 0232 - 716 - 66 - 11

www.alacati-online.com

False