GeriEtkinlikler MINI tutkusu tam gaz devam ediyor.
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MINI tutkusu tam gaz devam ediyor.

MINI tutkusu tam gaz devam ediyor.

MINIPASSION, arabalarıyla ülkemize gelen MINI sevenleri Kapadokya’da buluşturuyor.

Türkiye'nin ilk mini kulübü olan MINIPASSION, dünyanın dört bir yanından arabalarıyla ülkemize gelen MINI sevenleri Kapadokya’da bir araya getirmeye hazırlanıyor.

2005 yılında MINI tutkunlarını bir araya getirmek amacıyla kurulan Türkiye'nin ilk MINI COOPER kulübü MINIPassion, uluslararası etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor.

Araçlarına tutku ile bağlı 300'ü aşkın üyesi ile MINIPassion MINI Car Club Türkiye, bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında toplam 20 etkinlik yaptı. Geçtiğimiz Ekim ayında düzenlendikleri 1. Balkan Buluşması kapsamında 16 araçtan oluşan 1 km'lik Mini Cooper konvoyuyla Yunanistan Kavala’ ya 3000 km yol yapan ekip, burada 35 MINI’ den oluşan başka bir konvoy tarafından karşılanarak, Kavala valisi tarafından bir de plaket ile ödüllendirildi. Ekip şimdi 2. Balkan buluşmasını Ürgüp Göreme’de gerçekleştirecek. Yunanistan, Hollanda ve komşu Balkan ülkelerinden ülkemize gelecek olan 20-60 yaş arası pek çok mini tutkunu ülkemizin tarihi güzelliklerini bu etkinlik kapsamında tanıma fırsatı yakalayacak.

En büyük tutkuları arabalarıyla seyahat etmek olan gurubun Ürgüp’ten sonraki yeni yurt dışı rotası ise Almanya olacak gibi gözüküyor.

Eğer siz de MINI tutkunlarının peşine takılıp yeni maceralara atılmak istiyorsanız, aralarında İngiltere, Hollanda ve Filipinli üyeleri olan MINIPassion Car Club Türkiye’ye üye olabilirsiniz.

False