GeriAlışveriş Mineral makyajın bir numarası: Jade Iredale
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mineral makyajın bir numarası: Jade Iredale

Mineral makyajın bir numarası: Jade Iredale
Abone Olgoogle-news

Hollywood ünlülerinin de tercihi!

Mineral Cosmetics uluslararası makyaj artisti Shawn Towne, taze, makyaj yokmuş hissi veren dokunuşlardan, pastel renkler ve dumanlı göz makyajına varan yaz sezonu makyaj trendlerini paylaşırken, mineral makyajın güzelleştirirken iyileştiren gücünü vurguladı.

Cildi pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor

Makyajın cilde zarar vermesini önleyen ve içerdiği minerallerin tedavi edici özellikleri ile cildi iyileştiren Jane Iredale Ürünleri, mükemmel kapatıcılık özelliği ile kusurları gizlerken, cilt bakımını yapmaya devam eder. İçeriğindeki minerallerin en kaliteli ve kıymetlisi olarak bilinen Boron Nitrat Jane Iredale Ürünleri’nin cilt üzerindeki tutuculuğunu artırarak, ürünlerin eşit dağılımı ve kolay uygulanmasını sağlayarak cildi pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

Hiçbir kimyasal madde içermiyor

Cildi UVA ve UVB güneş ışınlarına karşı koruyan Jane Iredale Ürünleri, Skin Cancer Foundation tarafından da güvenli fiziksel güneş koruması olarak önerilmektedir. Kullanılan etken maddelerin faydalı olması kadar, cilt üzerinde zarar oluşturan hiçbir etken maddenin kullanılmaması gerektiği anlayışına sahip markanın ürünleri, paraben, FD&C Boya (Sanayi Boyası), talk, kimyasal koruyucu, parfüm benzeri hiçbir kimyasal madde içermez. Dermatologlar ve plastik cerrahlar tarafından tavsiye edilen markanın, vegan ve gluten içermeyen serileri de bulunmaktadır.

Ünlülerin de tercihi

Rihanna, Jessica Alba, Sandra Bullock gibi Hollywood ünlülerinin de tercihi olan mineral makyajın yıldızı Jane Iredale Skincare Makeup, makyaj bazlarından kapatıcılara, göz ve dudak makyaj ürünlerinden allık ve otobronzanlara kadar geniş “Renkli Cilt Bakım Ürünleri” yelpazesi ile Eczane ve Kliniklerde satışa sunulmaktadır.

False