GeriEtkinlikler Milyonların sevgilisi Pepee artık Planet Çocuk’ta!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Milyonların sevgilisi Pepee artık Planet Çocuk’ta!

Milyonların sevgilisi Pepee artık Planet Çocuk’ta!

Çocuklarınız Pepee'nin yeni maceralarını kaçırmak istemeyecekler.

Büyük beğeni ile takip edilen Türkiye'nin İlk Milli Çizgi Film Kahramanı Pepee, yepyeni bölümleri ve yepyeni maceralarıyla Planet Çocuk kanalında hayranlarıyla buluşuyor.

Düş yeri Çizgi Film Stüdyoları tarafından hazırlanan Pepee, 2015 yılında da yeni bölümleriyle fenomen olmaya devam edecek. Her zaman eğitici ve örnek oluşu ile ebeveynlerden tam not alan Pepee, merak uyandıran serüvenlerine yeni kanalı Planet Çocuk'da devam edecek. Her gün Planet Çocuk’da yayınlanacak olan Pepee, çocukları heyecan verici şaşırtıları ile buluşturacak.

Her bölümüyle kendine yeni hayran kitlesi kazandıran Pepee, 2015 yılında yayına girecek yeni bölümleriyle okul hayatına devam edecek. Okul, aile ve arkadaş ilişkisi üzerine eğitici bölümlerin yer alacağı yeni sezon, çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanacak.

Pepee'nin senaristi ve Düş yeri Çizgi Film Stüdyolarının kurucusu Ayşe Şule Bilgiç: “Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren Pepee ile ilgili aldığımız olumlu tepkiler bizleri çok mutlu ediyor. Pepee’nin gelişimi ile ilgili kendimizi yenilerken izleyicilerimizden gelen tepkilere de son derece önem veriyoruz. Pepee’nin çocuk kanalına geçmesi konusunda seyircilerimizden yoğun istek alıyorduk. Planet Çocuk ile gerçekleştirmiş olduğumuz iş birliği doğrultusunda Pepee, artık yeni bölümleriyle, yeni kanalında yayınlanmaya başlayacak” dedi.

False