GeriAlışveriş Miele Supertronic Çamaşır Makinesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Miele Supertronic Çamaşır Makinesi

Miele Supertronic Çamaşır Makinesi

Çamaşırlarınız makineden ütülenmiş gibi çıkacak!

22 leke programlı Miele Supertronic Çamaşır makinesi en kirli giysilerinizi bile kolayca yıkar ve ilk günkü gibi görünmesini sağlar.

SteamCare Buhar Teknolojisi…

Miele SteamCare buhar teknoloji ile çamaşırlarınız yıkanırken ütülenmeye başlıyor. Böylece ütüleme zamanınız ve ihtiyacınız yüzde 50 oranında azalmış oluyor. Sadece çamaşır yıkanırken değil kuru ve az giyilmiş çamaşırlarınızı da makineye atıp, yenilenmiş ve neredeyse ütülenmiş gibi makineden çıkarabilirsiniz. Sadece çamaşır yıkanırken değil temiz çamaşırlarınız veya ıslak fakat ütülemeye daha rahat hazırlamanız gereken giysileriniz için de buhar fonksiyonu kullanılarak yeni alınmışçasına yenileniyor.

Miele Supertronic Çamaşır Makinesi

Yeni Miele Supetronic A sınıfından yüzde 40 daha az enerji harcayan 8 kg’lık 1600 devirli çamaşır makineleri, AutoDos deterjan üniteleri sayesinde her zaman doğru deterjanı doğru dozda ayarlar!

Otomatik dozajlama ünitesi ile artık çamaşırlarınız gereği kadar deterjanla yıkanacak. Böylece hem deterjandan yüzde 30 tasarruf edeceksiniz hem de giysilerinizle birlikte en değerli örtünüz cildiniz hak ettiği gibi korunacak.

www.miele.com.tr

False