GeriEtkinlikler Mickey’nin Müzik Festivali Geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mickey’nin Müzik Festivali Geliyor

Mickey’nin Müzik Festivali Geliyor

Çocuklar müjde! Mickey’nin Müzik Festivali çok yakında Türkiye'de...

Çocuklar müjde, yarıyıl tatilinde yine şenlik var! Sevilen kahramanlar, Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali adlı yepyeni müzikli sahne gösterileri ile Ocak’ta ilk kez Türkiye’ye geliyor.

Mickey Mouse ve arkadaşları, bu müzikal gösteride “Küçük Deniz Kızı”, “Aladdin” ve Disney/Pixar’dan “Oyuncak Hikayesi”nin yıldızlarıyla beraber renkli bir eğlence sunacaklar.

Sevilen Disney Karakterleri Bu Müzikalde!

Tüm aileye yönelik bu müzik festivalinde; Mickey, Minnie, Donald, Goofy, Ariel, Sebastian, Ursula, Jasmine, Aladdin, Cin, Woody, Buzz ve Jessie’nin de aralarında bulunduğu 25’den fazla sevilen Disney karakteri rol alıyor.

Çocuklar Madonna ve Beyonca Şarkılarıyla Eğlenecekler

Gösteride; Madonna ve Beyonce’nin sevilen şarkıları başta olmak üzere, C+C Music Factory’nin dans ettiren şarkısı “Everybody Dance Now”dan Baha Men’in dillerden düşmeyen şarkısı “Who Let The Dogs Out”a kadar günümüzün en hareketli şarkılarına eşlik etmeye hazır mısınız?

Popüler parçalar ve en sevilen Disney filmlerinden (Aladdin, Küçük Deniz Kızı, Disney/Pixar Oyuncak Hikayesi) bölümler ile doyasıya dans, müzik ve eğlence yaşatacak Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali, 28 Ocak – 6 Şubat tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde olacak!

Yarıyıl tatiline renk ve hareket katacak bu sihirli gösteriyi sakın kaçırmayın!

Biletler Biletix’te!

www.istanbulcocuktiyatrosu.com 

False