GeriAlışveriş Miami sahillerinin izini taşıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Miami sahillerinin izini taşıyor!

Miami sahillerinin izini taşıyor!

Greyder 2012 İlkbahar/Yaz koleksiyonu.

Greyder 2012 İlkbahar/Yaz Sezonu’na sımsıcak bir giriş yapıyor. Miami’de, Mart ayının ilk haftası gerçekleştirilen ve bir hafta boyunca sürecek olan yeni sezon çekimleri renkli görüntülere sahne oldu.

Miami’nin sıra dışı ve cosmopolit yapısından ilham alınan Greyder’in yeni sezon moda çekimlerinde, 257 model arasından özenle seçilen iki kadın ve iki erkek model kullanıldı. Miami sahillerinin eşsiz güzelliği ve benzersizliğiyle Greyder modellerinin büyüleyiciliğine gönderme yapıldı… 

Şık, rahat ve sportif kreasyonlar bir arada

Greyder ayakkabılar, tracking ve casual, urban casual, formal casual ve chic casual seçeneklerindeki sağlam yapısı, uzun süreli dayanıklılığı ve güven veren dinamizmiyle her koşula meydan okuyor. Greyder 2012 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu, hem ofise hem de günlük hayata hitap eden, feminen, klasik ve spor çizgilerin tümünü yansıtıyor.

Greyder 2012 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu’nda ise, kendini özel hisseden, her adımda rahatlık arayan ve şıklığından ödün vermeyen erkekler düşülmüş…Klasik Greyder çizgisindeki deri ayakkabıların yanı sıra rahatlık ve şıklığı bir arada sunan spor modeller erkek koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Rengarenk bir sezon

İlkbahar ve yazın canlı renklerinin hakim olduğu koleksiyonda; pastel maviler, yeşiller, morlar ve bejler bu sezon en çok tercih edilecek renkler arasında.

Greyder Kadın Koleksiyonu’nda, limon sarısı ve turuncu renkler ön plana çıkarken, beyaz ile kombine edilen nude ton turuncular bu sezon da trend olmaya devam ediyor. Tangerine tango ve kiremit tonları, parlak maviler ve viski tonları, aynı zamanda yeşilin, kahve ile lacivertin birçok tonunu göreceğimiz bir sezon bizleri bekliyor. Turkuvaz ise detayda göze çarpan renklerden olacak.

False