GeriEtkinlikler Meslek Edindirme Kursu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meslek Edindirme Kursu

Meslek Edindirme Kursu

Güzellik sektöründe meslek edindirme kursu.

MC Akademi ve İş-Kur’un işbirliğiyle yapılan ücretsiz kursta 250 kursiyere meslek edindirme eğitimi verilecek. Güzellik sektörüne yönelik gerçekleştirilecek kursun sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek.

Yüzde 100 eğitim, öğrenme ve iş garantisiyle verdiği mesleki eğitimle MC Akademi, kursiyerlerine güzellik sektöründe başarının kapılarını aralıyor. Kuaförlük, estetisyenlik, lazer epilasyon, manikür ve pedikür, protez tırnak, profesyonel makyaj, kalıcı makyaj, plastik makyaj ve klasik masaj eğitimlerini 30 kişilik deneyimli akademik eğitim kadrosuyla veren MC Akademi, kursiyerlerine sunduğu hizmetlerle işsizliğe meydan okuyor.

Mustafa Koç “ Akademimizde uyguladığımız programla kursiyerlerimizi, güzellik sektöründe başarıya ulaşmaları doğrultusunda eğitiyoruz. Teorinin yanı sıra pratiğe de önem veriyoruz ve her branşta ileri teknikleri öğretiyoruz. Kursiyerlerimiz 6 aylık kurs bitiminde kendi salonlarını açabilecek deneyim ve donanıma ulaşmış oluyor. Ancak biz bunun yanı sıra kursiyerlerimize bünyemizde oluşturduğumuz insan kaynakları ekibiyle iş garantisi de veriyoruz ” diyor.

False