GeriAlışveriş Melissa, 2012 modelleriyle çok konuşulacak!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Melissa, 2012 modelleriyle çok konuşulacak!

Melissa, 2012 modelleriyle çok konuşulacak!

Ayak şekline uyarlanabilen, kokulu ayakkabılar...

Brezilyalı ayakkabı markası Melissa, plastik oluşu ve ilginç modelleriyle bu yaz çok konuşulacak! Ayaklarınız hem rahat edecek, hem de güzel kokacak!

Vivienne Westwood, Jason Wu, Gareth Pugh gibi tasarımcılarla iş birliği yapmasıyla tanınan Melissa, hipoalerjenik yapısı ve ayak şekline çok kolay uyarlanabilmesinin yanı sıra içeriğindeki özel parfümüyle 2012 yazını şeker gibi kokutacak!

Dünyaca ünlü tasarımcıların elinden çıkmış plastik modelleriyle moda dünyasına damgasına vuran Melissa ayakkabılar, 2012 modelleriyle yine çok konuşulacak. İlginç ve çığır açan tasarımlarının yanı sıra, hammaddesi plastiğin içeriğindeki parfümüyle yazı şeker gibi kokutacak Melissa ayakkabılar aynı zamanda anti alerjik olmalarıyla dikkat çekiyor.

Ayakkabıların diğer bir özelliği de hammaddesi plastiğin deriye göre daha hükmedilir olup, tasarlanan renklerin ve modellerin sertlik/yumuşaklığın birebir uygulanabilmesi. Ayak şekline çok kolay uyarlanabiliyor. Melissa ayakkabılar, şekersi kokulu, hipoalerjenik, MelFlex isimli tescilli kendi malzemesi ile üretiliyor. Brezilya’da üretilen Melissa ayakkabılar, dolgu topuk, platform, stiletto modellerinin yanı sıra sandalet, flip flop ve babetlerle de tüm dünyadaki kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Dünyada pek çok ünlü mağazada satışa sunulan Melissa’lar, ülkemizde Bilstore, Brandroom ve Harvey Nichols gibi seçkin noktalarda satışta.

False