GeriEtkinlikler Max'ın maceraları devam ediyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Max'ın maceraları devam ediyor

Max'ın maceraları devam ediyor

Dev bir kadro, bu macerada Max'ı yalnız bırakmadı.

Aslan Max’ın maceraları bu kez “Max Maceraları-Kralın Doğuşu” ile devam ediyor. Bu macerada dev bir kadro Max’ın yanında yer alırken, bunların içinde ilk kez bir animasyon filmi dublajı için stüdyoya giren Türk pop müziğinin kraliçesi Sezen Aksu’da Kraliçe Shifa’yı seslendiriyor.

Türkiye’nin en çok sevilen süper kahramanlarından Aslan Max, “Max Maceraları – Kralın Doğuşu” filmiyle 9 Mart’ta beyaz perdeyi fethetti. Üstelik bu dev macera için Türkiye’nin en önemli sesleri de Aslan Max’ın yanında yer aldı. Engin Altan Düzyatan, Yekta Kopan, Özge Özpirinçci ve minik yıldız Alpay Şayhan sesleriyle kahramanlara can verirken, Türk pop müziğinin kraliçesi Sezen Aksu, filmde de kraliçeyi seslendiriyor.

Kraliçe Shifa’nın sesi Türk pop müziğinin kraliçesinden

Zorluklara karşı birlikte mücadele etme becerisinin, dostluk ve arkadaşlığın öneminin altını çizen, 7’den 70’e herkesi macera duygusuyla buluşturan filmde, Sezen Aksu, Max’ın annesi Kraliçe Shifa’yı seslendiriyor.

Özge Özpirinçci, Engin Altan Düzyatan’a karşı!

Max’ın Aslan Krallığı’nı kurtarmak için Gölgelerin Efendisi’yle giriştiği büyük macerayı konu alan “Max Maceraları – Kralın Doğuşu” adlı animasyon sinema filmi 9 Mart’ta gösterime girdi. Aslan Max ve dostları, Aslan Krallığı’nı Gölgelerin Efendisi’nin kötü gücünden ve hâkimiyetinden kurtarmaya çalışırken, türlü zorluklarla karşılaşacak ve bu zorlukların üstesinden gelecek. Engin Altan Düzyatan’ın tok sesiyle hayat bulan Gölgelerin Efendisi, Özge Özpirinçci’nin seslendirdiği, Max’ın yol arkadaşı Leena’yla sıkça karşı karşıya gelecek.

MAX MACERALARI - KRALIN DOĞUŞU FİLM FRAGMANI

[video=hurriyetaile_video/maxmaceralarikralindogusufilmfragmani.flv]

False