GeriAlışveriş Mattel’den Küçük Hanımlar için Özel Hediyeler!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mattel’den Küçük Hanımlar için Özel Hediyeler!

Mattel’den Küçük Hanımlar için Özel Hediyeler!

Oyun oynamak artık daha eğlenceli!

Dünya’nın en büyük oyuncak üreticilerinden biri olan Mattel, küçük hanımlar için Barbie, Fisher-Price, Hot Wheels, Uno gibi birbirinden ünlü oyun ve oyuncakları listeledi. Bu tatil çok daha eğlenceli geçecek. Hem de çok uygun fiyatlarla!

Barbie Fashionistas Tarz Değiştiren Bebekler: Moda dünyasının öncüsü Barbie Fashionistas Bebekler, yepyeni tarzlarıyla minikleri büyülüyor. Büstleri değiştirilebilen Barbie Fashionistas Tarz Değiştiren Bebekler, her oyunda farklı bir tarz yaratıyor. Kız çocukları bu eğlenceli bebekler ile oyunlarını renklendiriyor.

Barbie Sırdaş Günlüğüm: Kız çocukları Barbie Sırdaş Günlüğüm ile sır saklamaktan büyük keyif alacak. Barbie Sırdaş Günlüğüm’ün içindeki kalem ile Barbie’ye sırlarını anlatan minikler, yazdıklarını sadece özel ışığı ile okuyor. Barbie Sırdaş Günlüğüm’ün şifresini kendi sesleri ile oluşturan minikler, bir başkasının açabilme ihtimalini ortadan kaldırıyor.

Barbie Peri Gizemi: Barbie'nin yeni filmi Barbie Peri Gizemi'nde Barbie Ken'i kurtarmak için sihirli periler ülkesine gidiyor. Barbie peri arkadaşlarının da yardımıyla periye dönüşüyor. Barbie'nin elbisesi, arkadaki ipi çekip düğmesine basınca renkli peri kanatlarına dönüşüyor. Bu eğlenceli oyuncak, kız çocuklarının koleksiyonlarının en gözdesi olacak.

Barbie Pırıltılı Desenler: Minikler, pırıltılı desen tasarımlarıyla Barbie’nin kıyafetlerini kendi zevklerine göre süsleyecekler. Hayal gücünü zenginleştiren Barbie Pırıltılı Desenler, Barbie’nin kıyafetlerine muhteşem ışıltılar katıyor. Minikler, beğendiği deseni yapıştırıyor, sim ekliyor ve sim toplama aletiyle temizliyor. Muhteşem tasarımlar kız çocuklarının oyunlarına eğlence katıyor.

Ben Büyüyünce... : Minikler, Barbie’nin Ben Büyüyünce… Meslek setleri ile meslekleri yakından tanıyor ve kariyerleri için hayallerini zenginleştiriyor. Minikler, Barbie ile veteriner, şef, film yıldızı, bilgisayar mühendisi oluyor. 

WWE Kırılan Ring: Erkek çocuklarının oynarken büyük keyif aldığı WWE Kırılan Ring’de muhteşem aksiyonlar yaşanıyor. Heyecanlı gösterilerin yaşandığı WWE Kırılan Ring, FlexForce figürleri ve aksesuarları ile birlikte oynanıyor. Kırılma anında eğlence doruğa çıkıyor. 4 yaş ve üzerindeki çocuklar WWE Kırılan Ring ile eğlenceye doymuyor.

Hot Wheels Çılgın Sharky Sahilde Oyun Seti: Türkçe konuşan Hot Wheels Çılgın Sharky Sahilde Oyun Seti, çocuklara mücadeleci ve nefes kesen anlar yaşatıyor. Minikler, araba yiyerek karnını doyuran köpek balığı Çılgın Sharky’den araçlarını kurtarmaya çalışıyor. Türkçe esprileri ile çocuklara maceranın tadını yaşatan Hot Wheels Çılgın Sharky Sahilde Oyun Seti 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlandı. 

Hot Wheels Colour Shifter Dr. Kemik'in Laboratuarı: Aksiyon dolu bu oyun setine çocuklar bayılacak. Sıra dışı görünümüyle kalpleri fetheden Dr. Kemik çılgın bir kimyagerdir. Bazı HW Renk Değiştiren Arabalar ile oynanan oyun setinde arabalar fırlıyor, su tankından geçiyor ve başka bir renge bürünüyor. 4 Yaş ve üzerindeki çocuklar Dr. Kemik ile eğlenceye doymuyor. 

Hot Wheels Köpüklü Araba Yıkama Oyun Seti: Çok eğlenceli olan bu oyun setine erkek çocukları bayılıyor. Binlerce köpük baloncukla arabalarını temizleyen minikler, renk değiştiren arabalarına köpük vantilatörü ile en çılgın görünümü kazandırıyor. Renk değişimi için renk değiştiren arabalarını suya daldıran minikler, daha sonra köpükleri havada uçurtmak için motoru çalıştırıyor. Motorlu köpük vantilatörü birbirinden farklı değişimler için arabaları buz gibi soğuk baloncuklarla kaplıyor. Köpüklerle süsleme işlemi bittiğinde, araç çılgın yarışlar için hazır demektir. Bazı Hot Wheels® araçları ile kullanılmayan Hot Wheels Köpüklü Araba Yıkama Oyun Seti, 4 yaş ve üzeri çocukların en sevdiği oyuncakları arasında. 

    

Mattel’den Küçük Hanımlar için Özel Hediyeler
    

Uno Extreme: Büyük küçük herkesin eğlencedeki buluşma noktası olan Uno yeni Extreme serisi ile oyunlara yeni heyecan getiriyor. Elektronik kart fırlatıcısı aracılığıyla kartları çeken oyun severler renkleri ve sayıları eşleştiriliyor.

Fisher-Price Benim Sevgili Bebeğim Türkçe Konuşuyor: Türkçe olarak toplam kırk farklı kelime söyleyip, cümle kurabilen Benim Sevgili Bebeğim Türkçe Konuşuyor, 2 ve üzeri yaştaki çocukların vücutlarını kolayca tanımalarına ve interaktif oyun oynamalarına yardımcı oluyor. Alfabenin ilk harflerini neşeli bir melodi eşliğinde seslendiren bu sevimli bebek ayrıca göz, kulak, ağız, el, göbek, ayak bölümlerini hem Türkçe, hem de İngilizce söylüyor.

Fisher-Price Smart Fit: Fisher-Price Smart Fit ile minikler interaktif olarak gündelik spor aktivitelerini yapıyor, renkleri tanıyor, alfabeyi, sayıları ve basit matematik işlemlerini öğreniyor. Akıllı oyun bahçesi olan Fisher-Price Smart Fit, çocukların hem öğrenmesine, hem de spor yapmalarına destek veriyor.

Dora Şarkı Söylüyor: Miniklerin en sevdiği karakterlerden Kaşif Dora, seslendirdiği şarkılar, dans şovu ve Türkçe-İngilizce deyimleri ile miniklerin vazgeçilmezi oluyor.

Fisher- Price Eğitici Piyano: Minik piyanistler için mükemmel bir eğitici piyano. Hem Türkçe hem İngilizce olan piyano renkli tuşları ile çok sevimli: Sayıları, renkleri, İngilizce kelimeleri, notaları ve daha fazlasını öğretiyor.

Mickey’nin Evi Oyun Seti’nde Mickey ve Minnie eğlenceli oyun alanlarının tadını çıkarmak için minik oyun arkadaşlarını bekliyor. İzleme güvertesinde teleskopla gökyüzünü izleyen minikler, uçan balon ile Mickey ve Minnie’yi seyahate çıkarmanın keyfini yaşıyor. Gizemli disk ile eğlenen Minikler, 6 farklı oyun alanında keyifli vakit geçiriyorlar.

Fisher-Price Eğitici Bilgisayar: Çocuklar bu bilgisayara bayılıyor. Aydınlatmalı LCD ekranı ile gerçek bilgisayar görünümünde olan Fisher-Price Eğitici Bilgisayar, miniklerin öğrenme becerilerini geliştiriyor. Çeşitli oyunlar ve müzikler olmak üzere üç farklı modu olan Fisher-Price Eğitici Bilgisayar, alfabeyi, sayıları, sıralı bir şekilde öğretiyor. Temel kelimeleri, yazı yazmayı ve Mouse kullanma becerilerini geliştiriyor.

False