GeriAlışveriş Matraş Bu Kış Prestiji Simgeleyecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Matraş Bu Kış Prestiji Simgeleyecek

Matraş Bu Kış Prestiji Simgeleyecek

Matraş, bu kış stil sahibi olmak isteyenler için doğru adres olacak!

Sezonun en gözde renkleri siyah, safir mavi, vizon, koyu kahverengi ve konyak tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı çanta koleksiyonunda kalite ve şık görünüme sahip olan tasarımlar yer alıyor.

Geçtiğimiz yıllarda gittikçe büyüyen boyutlarıyla adeta bir seyahat çantası formuna bürünen çantaların yerini bu sezon çok daha küçük boyutlu parçalar alıyor.

Her sezon stil yaratan çizgisiyle ön plana çıkan Matraş’ın koleksiyonunda farklı renk ve modellerde küçük çantalar bulmak mümkün. Doğal deri çeşitlerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı çantalarda geçtiğimiz sezonlardan farklı olarak ışıltılı altın ve gümüşün yerini nikel ve siyah nikel aksesuarlar alıyor.

Kadınsı çizgilerin hakim olduğu ayakkabı koleksiyonunda, yüksek topuklu klasik tasarımların yanı sıra platformlu botlar da yine bu kışın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle çalışan kadınların rahat olma isteğini göz önünde bulunduran Matraş Comfort grubunda da pek çok rahat ve şık ürüne yer veriyor.

Matraş Bu Kış Prestiji Simgeleyecek

Matraş Erkeği

Son yıllarda klasik erkek ayakkabılarında kalite ve stil simgesi olan Matraş, bu sezon klasik modellerin yanı sıra spor klasik ayakkabıları da erkeklerin beğenisine sunuyor. Özellikle süet botlarda tercih edilen kauçuk tabanlar, erkeklerin hem rahat hem de sıcacık bir kış geçireceklerinin habercisi. Matraş’ın rugan ayakkabıları ise davetlerde şık olmak isteyen erkekler için vazgeçilmez.

False