GeriAlışveriş Master Chef’lere Özel Şef Tavası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Master Chef’lere Özel Şef Tavası

Master Chef’lere Özel Şef Tavası

Master Chef'lerin yeni gözdesi Pro-Steel çelik tava.

Emsan’ın Pro-Steel çelik şef tavası, kadınlara kendi mutfaklarında şeflere layık bir deneyim yaşatacak. Mutfakların değişmez lezzet ustasından bir yenilik daha.

İşlevselliği, üstünlüğü ve teknolojiyi geliştirdiği her üründe uygulayan Emsan’dan lezzet ustası kadınlara müjde. Emsan’ın Pro-Steel paslanmaz şef tavası sayesinde artık siz de otel ve restoranlarda usta şeflerin elinden çıkan eşsiz lezzetleri kendi mutfağınızda kolayca yapabileceksiniz.

Lezzet ustalarına yakışır bir ürün olan Pro-Steel çelik şef tavasının tamamı paslanmaz çelik. Özel petek dokusu, diğer paslanmaz çelik tavalara göre yapışmayı en aza indirgiyor. Ayrıca paslanmaz çelik malzemesi sayesinde her türlü temizlik malzemelerine karşı son derece dayanıklı ve uzun seneler eskimeden kullanılabilecek özellikte. Paslanmaz çeliğin sağlamlığını profesyonel şıklıkla bütünleştiren gövde tasarımı ise son derece dikkat çekiyor.

Eşsiz lezzetlerin mimarı her kadın, mutfakta Pro-Steel gibi profesyonel bir yardımcıyı hak ediyor. Pro-Steel’ in ısıyı tencerenin içine hapseden “Enerji Kapsül” tabanı sayesinde en düşük ısıda bile yemeklerinizi pişirebilirken, tüm ocaklarda en iyi performansı elde edebilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilen tavalar ile mutfakta yemek hazırlamak çok daha zahmetsiz. Farklı lezzetler için 3 farklı ebat seçeneği ile satışa sunulan şef tavaları ile mutfakta profesyonel bir deneyim sizi bekliyor.

www.emsan.com.tr

False