GeriAlışveriş Masaj Koltukları Artık Ofiste!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Masaj Koltukları Artık Ofiste!

Masaj Koltukları Artık Ofiste!

Cellini'nin ile artık ofisler çok konforlu.

Cellini masaj koltuklarını ofise taşıyor! Yeni ‘’Boss’’ modeliyle hem ofis dekorasyonuna şık bir hava katabilir hem de iş stresinizi atabilirsiniz.

Günümüzün en az 8 saatini geçirdiğimiz yorgun ve stresli iş yaşamını değiştiremiyoruz ancak ‘’Cellini Boss’’ masajlı ofis koltuğu yorgunluğumuzu almaya yardımcı oluyor. İçerisindeki yoğurma masajı mekanizmasıyla kan dolaşımını hızlandırır ve ofis yorgunluğunu giderir. Bel bölgesinden omuzlara kadar, aşağı ve yukarı hareket edebilen 4 adet yeşim taşlı çift masaj kolu ile donatılan ofis koltuğu fark yaratmak isteyen patronların tercihi olacak.

Oturma yüksekliği ayarlanabilen, kumanda ile kullanım kolaylığı sağlayan Cellini Boss, ergonomik yapısı ile sırt ve bel bölgesini destekleyerek rahat bir oturum sağlar. 180 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde istenilen yere rahatlıkla hareket ettirilebilir. Sırt bölgesi geriye doğru 50 derece yatırılabilir, kalça ve bacaklarda titreşim masajı yapar. Sırtta ısıtma sistemi ile birlikte vurma, baskı, yoğurma ve shiatsu masajları yapabilen mekanizmaya sahiptir. 

False