GeriAlışveriş Mart ayında tüm ürünler yüzde 15 indirimli
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mart ayında tüm ürünler yüzde 15 indirimli

Mart ayında tüm ürünler yüzde 15 indirimli

Buka, bahar döneminde evlerini yenilemek isteyenleri özel bir kampanya ile buluşturuyor. Kampanya kapsamında, Buka’dan satın alınan tüm ürünlerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Satış tutarına göre ilave indirimler Buka mağazalarında evlerini yenilemek isteyenleri bekliyor.

Akıllı değişim felsefesiyle yaşam alanlarını değiştirmeyi hedefleyen mobilya markası Buka, evlerini yenilemek isteyenlere özel bir fırsat sunuyor. Mart ayına özel yapılan kampanya dahilinde satın alınan her ürüne yüzde 15 indirim uygulanıyor.

EK İNDİRİM FIRSATI 

Buka’dan alışveriş yapanlar toplam tutara göre ek indirim fırsatından da yararlanabilecek. 5 bin – 10 bin aralığına yüzde 5; 10 bin – 15 bin aralığına yüzde 7,5; 15 bin ve üzeri alışverişlerde ise yüzde 10 indirim ilave uygulanacak.

KIŞIN SICAK, YAZIN SERİN KUMAŞLAR

500’den fazla kumaş ile birbirinden farklı renk ve desen seçeneği sunan Buka koltuklarından satın alanlar, sunulan farklı kılıf koleksiyonundan ilave kılıflar alarak tarzını istediği zaman özgürce değiştirebiliyor ve mekâna bambaşka bir hava getirebiliyor. Ayrıca Buka’da yer alan kumaş çeşitliliği mevsimlere göre mobilyalarda kışın sıcak, yazın serin dokuyu yakalama fırsatı sunuyor. Kolaylıkla değiştirilip, yıkanabilen kılıflar için teknik bir ekibe ve tecrübeye ihtiyaç duyulmaması da kılıfların kullanımını pratik hale getiriyor.
  

False