GeriAlışveriş MarkaToys oyuncak sever ailelerden tam not aldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MarkaToys oyuncak sever ailelerden tam not aldı

MarkaToys oyuncak sever ailelerden tam not aldı

MarkaToys, yaş gruplarına göre doğru oyuncak önerilerinde bulunuyor.

MarkaToys 2012 yılında yayına girmiş, ünlü markalara ait oyuncaklar ve geniş ürün yelpazesiyle; çocuk oyuncaklarından hobi setlerine, zeka geliştirici oyuncaklardan eğitici setlere kadar aradığınız her şeyi, kolayca bulmanızı sağlayan bir oyuncak satış sitesidir.

Özellikle sitede ünlü markalara ait çeşitlendirilmiş zengin kız ve erkek oyuncak kategorileri ve ürünleri dikkat çekmektedir.

Kız ve erkek oyuncaklarında en son trendi yakalayan ve yaş gruplarına göre doğru oyuncak önerilerinde bulunan MarkaToys, anne ve bebekleri de unutmuyor.

Anneler için konfor sağlayıcı ve sağlıklı tüm ihtiyaçları listelemeye devam eden MarkaToys, oyuncak sever ailelerden tam not alıyor. Bebekler için biberon seçeneklerinden bebek tuvalet eğitimine kadar her türlü ihtiyaçta sizi yönlendiriyor.

Kız oyuncakları kategorisinde, okulların kapanmasıyla birlikte son günlerde en çok ilgi gören yaratıcılığı katlayan ve el becerisini kuvvetlendiren oyuncaklar tercih ediliyor.

“Çantanı boya” seti ile hayalindeki çantayı yaratacak ve severek kullanacak, “seramik boncukları boya” setiyle kendi sevdiği renklerden oluşan aksesuarlarını yaratacak.

Erkek oyuncakları kategorisine bakıldığında ise; daha enerjisi yüksek ve dışarıda vakit geçirirken tercih edilen ürünlerin başında gelen “bisiklet”, “dijital olta“ ve ”oyun çadırları” oluyor.

Markatoys çocuk oyuncakları sunmak dışında, onların kişisel gelişim sürecine katkı sağlayacak, anne ve babaları ile birlikte vakit geçirebilecekleri bir ortak zevk ve hobi oluşturacak tüm seçenekleri barındırıyor. Özellikle Hobi kategorisinde bulunan “Model Uçaklar”, “3D puzzle” gibi hobi oyuncakları tüm aileyi bir arada eğlenceye sevk edecek.

Ayrıca teknoloji ve hobi oyuncaklarıyla ilgilenen herkes için de özel bir kategori sayfasına sahip olan MarkaToys, sadece çocuklara yönelik kalmadan geniş ürün çeşitliliğiyle tüm yaş gruplarına hitap etmeyi benimsemektedir.

Markatoys.net eğitici ve öğretici oyuncaklar, bebek oyuncakları, erkek oyuncakları, kız oyuncakları, hobi oyuncakları, anne ve bebek ürünleri ile bir tık kadar uzağınızda...

www.facebook.com/MarkaToys

blog.markatoys.net

False