GeriEtkinlikler Marie Antoinette Chocolatier
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Marie Antoinette Chocolatier

Marie Antoinette Chocolatier

Özel günleri farklı kutlamak isteyenlere...

Doğum günleri, evlenme yıl dönümleri, mezuniyet sevinci ve özel buluşmalar… Sevdiklerinin özel günlerini pasta ile kutlamaktan sıkılanlar artık dev trüflerle süpriz yapabilecekler.

Çikolata tutkunlarının rüyaları süsleyen Marie Antoinette Chrocolatier, el yapımı çikolatada İstanbul’un en iyisi olma iddiasını taşıyor. Mücevher kadar şık ve aşk kadar lezzetli bu çikolatalar kalp çalıyor. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanmadan günlük olarak hazırlanan el yapımı çikolataların hammaddesi Belçika’dan geliyor. Buna Paris’ten gelen meyve özleri ve süslemeler ekleniyor. Marie Antoinette Chocolatier'de başta Ekvator olmak üzere Venezuela, Costarica, Peru gibi tropik yağmur alan bölgelerde yetişen Theobrama Cacao ağacından özenle seçilmiş çekirdekler kullanılıyor. Marie Antoinette Chocolatier’de Belçika çikolatası ile özel sipariş üzerine hazırlanan dev trüflerin menekşeli, hakiki Antep fıstıklı ve portakallı da dâhil olmak üzere tam 15 çeşidi bulunuyor.

Daha fazla bilgi için www.marieantoinette.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da (212) 291 92 78 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

False