GeriAlışveriş Makyajınızı temizlerken yeni bir yardımcınız var!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Makyajınızı temizlerken yeni bir yardımcınız var!

Makyajınızı temizlerken yeni bir yardımcınız var!

Neutrogena Alkolsüz Tonik ile makyaj temizliğinizi tamamlayın.

Neutrogena® Alkolsüz Tonik yumuşak temizleyiciler içeren özel bir formülle üretilmiştir. Alkol içermediği için ciltteki doğal nemlendiricileri yok etmeden temizler, gözenekleri sıkılaştırır. Cilde tazelik verir, esnekliğini korur. Gözenekleri tıkamaz, en hassas ciltlerde dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.

Çok kolay bir işlem gibi görünen makyaj temizleme, cilt bakımının en önemli ve ilk aşamalarından biridir. Gün içerisinde dış etkenlerden oldukça kirlenen cilt, doğru temizlenmezse erken yaşta zarar görür.

Günün sonunda makyajınızı temizlemeden yatağa giriyorsanız cilt problemlerine davetiye çıkarıyorsunuz demektir. Tam olarak temizlenmeyen cilt, siyah nokta ve akne gibi problemlerin oluşmasına zemin hazırlar. Cilt tipine uygun, losyon veya suyla temizlenen bir temizleyici ardından gözeneklere nüfuz eden makyaj kalıntılarını, bir tonik ile derinlemesine temizlemek ve sonrasında cildi nemlendirmek hem makyaj temizliğinizi tamamlar, hem de tazelenmiş bir ciltle rahat bir uyku süreci geçirmenize yardımcı olur. 

False