GeriAlışveriş Magicform ile tatlı pijamalar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Magicform ile tatlı pijamalar!

Magicform ile tatlı pijamalar!

Sweet&Candy serisini çok seveceksiniz!

Magicform, 2012 Yaz Koleksiyonunda yer alan “Sweet&Candy”serisi ile sezonun en tatlı pijama ve geceliklerini sizler için tasarladı!

Magicform, pasta ve cup cake’lerin baş döndüren renk ve formlarından ilham alarak, 2012 Yaz sezonu için hazırladığı birbirinden renkli modelleri, “Sweet&Candy” serisinde buluşturdu.

Tatlı tutkusunun işlenildiği seride, pijama takımlarının üst parçalarında büyük pasta desenleri, alt kısımlarında ise, özellikle vişne şekerleri ile süslenen farklı şekillerdeki pastalar yer alıyor.

[fotogaleri=443]

Markanın tasarımcılarının beyaz, pembe, fuşya ve turkuvaz renkleri kullanarak, koton kumaşlar ile hayata geçirdiği seride, çocuksu dokunuşlar için kurdeleler tercih edildi. Ürünler için özel olarak hazırlanan “Douce Mon Amour” başlıklı etiketlerin üzerlerinde yer alan pasta tarifleri ise en az ürünler kadar ilgi çekiyor.

Magicform koleksiyonlarını, Türkiye’de 200’ü aşkın satış noktasında, Boyner ve Debenhams zincirlerinde, Nişantaşı Valikonağı Caddesi, Kanyon, Ataköy A Plus ve Arena AVM’lerde bulunan konsept mağazalarında ve www.magicformshop.com online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

www.magicform.com

False