GeriEtkinlikler Madonna ve Lady Gaga şarkıları partide kapışıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Madonna ve Lady Gaga şarkıları partide kapışıyor!

Madonna ve Lady Gaga şarkıları partide kapışıyor!
Abone Olgoogle-news

Parti, 29 Haziran gecesi Asmalımescit'te!

300 milyonu aşan albüm satışıyla 1982 yılından beri Pop müziğin kraliçesi olarak anılan Madonna ile 2008 yılında ilk albümü 'The Fame' ile tüm dünyada 15 milyon satarak müzik dünyasının ikonları arasına muhteşem bir giriş yapan Lady Gaga sahne üzerinden atışmaya devam ederken; Dj Cenk Erdem her iki yıldızın hayranlarını bir parti ile bir araya getiriyor.

Madonna’nın MDNA turnesinde Lady Gaga’nın “Born this way” şarkısını kendi şarkısı “Express Yourself” ile birlikte söyleyerek; Gaga’nın kendi şarkısını kopyaladığı iddialarına verdiği esprili tepkiye; Gaga sahne üzerinde: “Ben kimsenin kraliçesi olmak istemiyorum, arkadaşınız olmak istiyorum, diyerek yanıt vermişti.

Magazin dünyasının heyecanla izlediği düello; Asmalımescit’te 25.5’ta 29 Haziran gecesi iki ünlü sanatçının şarkılarıyla devam ederek, bu kez sezon kapanış “Catfight” partisi ile hayranlarını buluşturuyor olacak. Geceye giriş ücretsiz.

Daha önce Madonna’nın “Hard Candy” ve “Celebration” albümlerinin resmi tanıtım gecelerini ve 30.yıl kutlamasını gerçekleştiren dj Cenk Erdem, ayrıca Lady Gaga’nın “Born this way” albümün resmi lansman partisine de imza atmıştı. Madonna vs. Lady Gaga “Catfight” partisi ile her iki yıldızın hayranları Asmalımescit 25.5’ta, 29 Haziran Cuma akşamı saat 23.’te buluşuyor olacak.

Adres: Asmalımescit sok. Asmalımescit Mah. No:25 Beyoğlu / İstanbul

Tel: 0212-252-30-59

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle