GeriEtkinlikler LykiaWorld’de Unutulmaz Balayı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

LykiaWorld’de Unutulmaz Balayı!

LykiaWorld’de Unutulmaz Balayı!

Balayına çıkacak çiftler için LykiaWorld’den özel program ve fiyat bilgileri…

Balayına çıkacak çiftleri LykiaWorld’de çok özel sürprizler bekliyor. LykiaWorld Ölüdeniz ve LykiaWorld Antalya, balayına çıkacak çiftlere özel program ve fiyat bilgileri sunuyor. 

Lykiaworld Ölüdeniz, Yeni Evlenen Çiftlere 2 Çeşit Balayı Paketi Sunuyor

Mükemmel bir tatili tercih eden toplam fiyatı 490 € olan Deluxe Lykia Balayı Paketi’i alan misafirler havaalanında özel olarak karşılandıktan sonra, havaalanı transferlerinden de ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Pakete dahil olan hizmetler arasında yatak dekorasyonu, zeminde çiçek dekorasyonu, odada girişte plaj havluları, bukletler, bornoz ve terlikten oluşan VIP banyo seti yer alıyor, misafirler gül, 1 şişe köpüklü şarap, romantik tatlılar ve meyve tabağından oluşan odada özel dekore edilmiş masa üzerindeki ikramlar ile karşılanıyor.

Balayı paketi bünyesinde ilk sabah kahvaltıları yatakta servis edilecek olan çiftler için spa uygulaması, Neptün Restaurant Antik Tiyatroda mum ışığı ve muhteşem Ölüdeniz manzarası ile özel dekore edilmiş masada 2 kişilik akşam yemeği ve unutamayacakları bu tatilin bir anısı olarak hediye sürprizleri de düşünülüyor.

Dalaman Havaalanı'ndan maksimum 3 kişilik transferde uçak detayları önceden bildirildiği takdirde ulaşım da pakete dahil olan hizmetler içerisinde yer alıyor.

LykiaWorld Ölüdeniz’de yaşanacak ve akıllardan hiç çıkmayacak muhteşem bir balayının toplam fiyatı ise 190 € (transfer ücreti + 140 €). Bu pakette Balayı Paketi’ne dahil olan her hizmet yer almakla birlikte kese&köpük uygulamaları ve iki kişilik hamam hizmeti de sunuluyor.

LykiaWorld’de Unutulmaz Balayı

LykiaWorld Antalya’da Balayı

LykiaWorld Antalya da yeni evli çiftler için biri standart, diğeri de premium hizmet ile balayı paketini iki paket olarak hazırladı.

Standart balayı paketi; geniş balkonlu ve golf sahası ile deniz manzaralı seçkin odalardan oluşan alternatiflerle çiftlere geniş yataklı oda rezervasyonu, girişte 1 şişe köpüklü şarap ve tatlı servisi, tatil sırasında 1 sabah odada kahvaltı ve özel balayı hediyesi veriliyor.

En az 5 günlük rezervasyonlar için geçerli olan premium hizmet ile oluşturulan balayı paketinde ise balayı misafirleri hamamlı veya deniz manzaralı suitte rezervasyon yaptıkları takdirde, standart balayı pakedindeki hizmetlere ek olarak özel hizmetlerden de yararlanabiliyorlar. Bunların içinde misafir ilişkileri tarafından karşılama ve odaya kadar eşlik, özel giriş işlemleri, misafir ilişkileri departmanı tarafından direkt telefon hattı ile tatil sırasında özel ilgi, VIP2 ağırlama ikramları (özel kutuda baklava ve zeytinağacı sabunlukta zeytinyağı sabunu), her akşam turn down hizmeti, Uzak Doğu esintileri ve güzel bahçe manzarasıyla Singapore Restoran'da kahvaltı servisi ve 2 kişiye birer geleneksel hamam köpük masajı gibi hizmetler yer alıyor.

Her Türlü Konaklama, Ulaşım Bilgisi ve Rezervasyon için:

İstanbul Satış Ofisi: 0212 241 81 92

Ankara Satış Ofisi: 0312 427 71 82

info@lykiaworld.com 

False