GeriEtkinlikler LMFAO ile partiye hazır olun
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

LMFAO ile partiye hazır olun

LMFAO ile partiye hazır olun

İstanbul’un en büyük yaz partisini kaçırmayın!

Amerika, Avrupa ve Türkiye’de milyonlarca müzikseveri eğlencenin doruğuna çıkaran, dünyanın en büyük dans müziği ve parti fenomeni LMFAO’nun çılgın ismi Redfoo&Party Rock Crew, 6 Ekim 2012’de Unilifeturkey organizasyonu ile Türkiye’de!

2006 yılından bu yana tüm dünyada yepyeni bir parti teması başlatan ve “parti rock” olarak ifade ettikleri tarzları ile milyonların hayranlığını kazanan grup, 6 Ekim akşamı İstanbul Küçükçiftlik Park’ta sahne alacak.

Performansları ile fark yaratan ve renkli dans videoları ile shuffling dansının da akımını başlatan çılgın grup bugüne kadar yaptıkları için “Bunlar daha başlangıç, biz müzik tasarımcılarıyız.” diyor ve daha hareketli ve renkli partilerin müjdesini veriyor.

Tüm dünyanın ekranlara kilitlendiği ödül törenlerindeki eşsiz performansları ile hafızalara kazınan, dünya starları ile ortak projelere imza atan Redfoo & Party Rock Crew, David Guetta ile yaptıkları parti şovları ile uzun süre adından söz ettirdi.

Amerika Müzik Ödülleri’nde Justin Bieber ile olan performanslarıyla uzun süre konuşulurken, 2012 Superbowl’da Redfoo’nun Madonna’yı omuzlarında taşıyıp dans ettiği görüntüleri ise müzik tarihinde hafızalardan silinmeyecek şovlar arasına yerleşti.

6 Ekim’de Istanbul Küçükçiftlik Park’ta, sürprizlerle dolu, 2012 yazının son ve en büyük partisini kaçırmamak için şimdiden yerinizi ayırtın! Yüz milyonlarca müziksever tarafından tıklama rekorları kıran “I’m Sexy & I Know It” , “Shots” , “Party Rock Anthem” , “Sorry For Party Rocking” ve daha bir çok şarkıyı nefes kesen şovlarla canlı dinlemeye hazır olun!

Biletler Biletix'te!

False