GeriEtkinlikler Lezzet Ustası Annelerden...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Lezzet Ustası Annelerden...

Lezzet Ustası Annelerden...

Anneler Günü'ne özel tarifler.

Anneler Gününe özel Sahrap Soysal ve Elif Korkmazel, Cevahir Alışveriş Merkezi’nde anne eli değmiş yemekler yapacaklar, en özel tariflerini ziyaretçilerle paylaşacaklar.

Tukaş ve Cevahir Alışveriş Merkezi işbirliği ile gerçekleşecek “Lezzet Ustası Anneler Mutfakta” aktivitesi kapsamında ünlü lezzet ustaları Sahrap Soysal ve Elif Korkmazel, hem yemek sanatındaki ustalıklarını hem de annelik hünerlerini Cevahir Alışveriş Merkezi’nde diğer anneler ile paylaşacaklar.

Sebzeli böreklerden, sağlık deposu salatalara; pratik mezelerden, çayların vazgeçilmezi kısır ve baharatlı çöreklere kadar pek çok yeni tarif, “Lezzet Ustası Anneler Mutfakta” aktivitesinde izleyenlere anlatılacak ve hazırlanan enfes tarifler, yine ünlü anneler Sahrap Soysal ve Elif Korkmazel tarafından ikram edilecek.

Yeni tarifler öğrenmek, ailesine sürpriz bir sofra hazırlamak ve mutlu bir yemeği paylaşmak isteyen tüm annelerin lezzet durağı, 7-8 Mayıs günlerinde İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde kurulacak Tukaş mutfağı olsun.

False