GeriEtkinlikler Lego Filmi seyircileriyle buluşuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Lego Filmi seyircileriyle buluşuyor

Lego Filmi seyircileriyle buluşuyor

Orijinal 3D bilgisayar animasyonu film, Emmet'in hikayesini anlatıyor.

Milyonların kalbine taht kuran LEGO, 7 Şubat 2014’te harika bir animasyon film ile beyaz perdeye çıkıyor. Warner Bros Pictures ve Village Roadshow Pictures iş birliği ile hazırlanan LEGO Filmi, sıradan bir kişinin bir kahramana dönüşme hikayesini anlatıyor.

Bu harika film ile aynı zamanda, LEGO filminin özel oyun setleri, LEGO satış noktalarında satışa çıkıyor. Bu yeni oyun setleri ile her yaştan LEGO severler kendi sahnelerini kurabilir ve filmin kahramanları ile tıpkı filmde olduğu gibi maceralara atılabilirler.

LEGO, 50 yılı aşkın bir süredir yaratıcı hikayeler kurmak için harika bir araç olmuştur. Bu film ile LEGO’nun renkli dünyası, LEGO parçalarından kurulan bir film ile beyaz perdeye taşınıyor. Emmet adında sıradan bir LEGO karakterinin, yanına süper kahramanları da alıp LEGO dünyasını kurtarmaya çalışmasını konu ediliyor. Emmet ve diğer LEGO filmi kahramanlarının oyuncakları da aynı zamanda LEGO satış noktalarında, LEGO severlerle buluşuyor.

Emmet, sıradan ve kurallara bağlı ortalama bir LEGO minifigürüyken, yanlışlıkla olağanüstü ve dünyayı kurtaracak en önemli kişi olur. Emmet, hiç beklemediği bir anda kötü ve zalim hükümdarı durdurmak için daha önce hiç tanımadığı yabancılarla birlikte epik bir macerada görevlendirilir.

False