GeriAlışveriş Lego eğlencesini yaşamaya ne dersiniz?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Lego eğlencesini yaşamaya ne dersiniz?

Lego eğlencesini yaşamaya ne dersiniz?

Lego Friends oyuncakları Tipeez çocuk portalında!

Lego’nun uzun araştırmalar sonucunda kız çocukları için tasarladığı ve ürettiği ‘Lego Friends’ Oyuncakları çocukların büyük beğenisini kazandı. Çocuklar dijital ortamda da Tipeez çocuk portalıyla bu renkli dünyayı keşfetmeye ve Lego eğlencesini yaşamaya devam ediyor!

Kızlara özel üretilmiş Lego Friends oyuncakları ile minikler, Heartlake City’nin renkli ve eğlenceli dünyasının tadına varıyor. Kalp şeklinde gölün etrafında yer alan Heartlake şehrini LEGO modelleri ile keşfederken hem yaratıcılıklarını geliştiriyor hem de eğleniyorlar. Bu keyifli Lego eğlencesi Adore Oyuncak ve Tipeez’in iş birliği sayesinde artık dijital dünyada da devam ediyor. Ekim’in 3 haftası itibariyle LEGO Friends karakteri Tipeez dünyasına adım atıyorlar. Her birinin kendine has özelliği ve ilgi alanları olan Andrea, Emma, Mia, Olivia ve Stephanie ile Tipeez dünyasında miniklerimizin en yakın arkadaşları olacak ve onları LEGO eğlencesine davet edecek.

6 hafta sürecek olan projede 1,6 milyon çocuk LEGO Friends Heartlake şehrinin renkli ve eğlenceli dünyasını ve 5 sevimli karakteri yakından keşfedecek. Kendilerini de bu dünyanın bir parçası olarak görüp, öykü yarışması ile LEGO eğlencesini taçlandıracaklar. Yarışmanın sonunda miniklerimizi sürpriz hediyeler bekliyor. 

Lego Friends’in eğlenceli dünyası!

Mini Lego Friends bebekleri, oyun ve yapı setleri ve daha pek çok sürpriziyle Lego Friends oyuncakları 2013 yılında da kız çocuklarının fenomeni olmaya devam edecek!

False