GeriAlışveriş Lee İlkbahar Yaz Sezonunda da Şık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Lee İlkbahar Yaz Sezonunda da Şık

Lee İlkbahar Yaz Sezonunda da Şık

Double Denim'in vazgeçilmez renkleri ortaya çıkıyor.

İlkbaharın tatlı esintileri sona erip, yazın güneşli yüzü kendini iyice göstermeye başlarken gardırop hazırlıkları devam ediyor.

Lee 2011 İlkbahar/Yaz sezonunda da stilinden ödün vermeden hem rahat ve hafif giyinmek hem de şık olmak isteyenlerin tercihi oluyor. Her sezon olduğu gibi yaz sezonunda da gardıropların vazgeçilmez jean’ler olurken, double denim akımı bu yaza damgasını vuruyor.

Denimin ikonik markası Lee, 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile koca bir kutu dolusu denim yeniliği getiriyor. Mevsimler değiştikçe mavinin tonları da değişiyor, jean renklerine de yeni bir tarz kazandırıyor. Denim üzerine denim ve workwear tarzı mavi ve beyaz denimlerle kombin oluyor.

Lee İlkbahar Yaz Sezonunda da Şık

Bu ilkbahar/yaz sezonunda da jean kullanımı artmaya devam ederken, jean pantolonlar, jean gömlekler ve jean ceketlerin hep beraber kullanılacağı “double denim look” dönemi yazın vazgeçilmez trendi oluyor. Geçen sene başlayan jean ceket akımı zenginleşerek devam ediyor, jean gömleklerin boyları uzayarak elbise gibi de kullanılabiliyor.

A Lee Don’t Lie Kampanası da Double Denim Look’u İşaret Ediyor

Lee, Mart ayında başlayan “A Lee Don’t Lie” ile, herhangi bir kaygı duymaksızın dünya modasına yön veriyor. Lee, kampanya görsellerindeki seçimlerinde de yansıttığı gibi, “double denim look” akımını destekliyor. Marka yeni kampanyası ile “Lee her zaman Lee’dir ve gelecekte de bu böyle olacaktır” mesajını iletiyor. Lee markası yüksek kaliteli, dürüst ve gerçek giyim ürünleriyle tanınmaktadır ve bu hiçbir zaman değişmeyecektir vurgusunu yapıyor. 122 yaşındaki marka, Mart ayında başlayan reklam kampanyası “A Lee Don’t Lie” ile, Lee’nin benzersiz geçmişinden öğrendiği bir dersin altını çizmeyi amaçlıyor: “Kendileri gibi olmaya devam edenler her zaman doğru kalır”.

False