GeriAlışveriş Lavazza'dan Eşsiz Kahve Keyfi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Lavazza'dan Eşsiz Kahve Keyfi

Lavazza'dan Eşsiz Kahve Keyfi

Türk kahvesi mi, filtre kahve mi?

Anneniz için en özel ve en uygun hediye bulmak isteyenler için Lavazza damak zevklerine yönelik farklı hediye paketleri sunuyor.Lavazza kahvesever annenizin kendini gün boyu daha mutlu hissetmesini sağlayacak.

Lavazza, alışkanlıklarından ve klasik tatlardan vazgeçemeyen anneler için “Türk Kahvesi”ni öneriyor. Anneler Günü için özel hazırlanan pakette, yüzyıllardır yapımı ve içimi bir seremoni olarak devam eden Türk kahvesinin yanı sıra iki tane de fincan yer alıyor.

Filtre kahvenin damakta bıraktığı enfes tadı sevenler için hazırlanan Lavazza paketinde ise: “Filtre Kahve” ile birlikte frenchpress ve bir kupa bulunuyor. Anneniz nerede olursa olsun frenchpress ile kahvesini kolayca hazırlayıp keyif yapmanın tadını çıkarabilir.

Kendi damak zevkine uygun kahvesini evinde ya da ofisinde hazırlamak isteyenler için de “Kahve Makinesi” ideal bir seçim. Ayrıca Lavazza, annesine kahve makinesi alanlara kapsül kahve ve iki fincandan oluşan seti de hediye ediyor. İlk günkü tazeliğini ve aromasını iki yıl boyunca koruyan kapsül kahve sistemi; her zaman aynı standartta ve mükemmel kalitede kahveler hazırlamayı sağlıyor.

İstediği anda istediği kahve çeşidini yapıp içtiği kahvenin damakta bıraktığı enfes tat. En kaliteli kahve çekirdeklerinden farklı reçetelerle ve farklı şurup alternatifleriyle hem sıcak hem soğuk tatlar yaratan Lavazza, damaklarda bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

www.lavazzaturkiye.com

False