GeriEtkinlikler “Lâl! Hayat Bu İşte!”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Lâl! Hayat Bu İşte!”

“Lâl! Hayat Bu İşte!”

Sorunları alt edecek kadar güçlü olmak...

Derin Kitap’ta yayınlanan bu kitap, çocukların günlük hayatta ve büyüme aşamalarında karşılarına çıkan iyi ve kötü tüm olayların kısa özetidir.

“Lâl! Hayat Bu İşte!”, 7 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden bir seri… İlk beş kitabı yayınlanan seride; “Ablam Bana Emir Yağdırıyor”, “Aşık Oldum”, “Çekingen Olmaktan Nefret Ediyorum”, “Kötü Not Almaktan Korkuyorum”, “Benimle Alay Ediyorlar” isimli öyküler yer alıyor. Lâl’in maceralarını sevenler için serinin yeni kitapları da yakında Derin Kitap tarafından yayınlanacak.

Lâl’in, Paris XIII Üniversitesi’nden psikanalist Doç. Dr. Christine Arbisio’nun çözümler önerileri de içeren öyküleri, çocukların sıkça karşılaştıkları gündelik sorunları, esprili bir olay örgüsü içinde ele alarak çözüme ulaştırıyor. Bu sevimli kızın öykülerini okuyan çocuklar, zorlandıkları noktalarda pes etmek ve üzülmek yerine tıpkı Lâl gibi davranarak sorunlarının üstesinden gelmek için motive oluyorlar. Hem de kimi zaman son derece eğlenceli yöntemlerle…

Lâl’in diş telleriyle dalga geçen arkadaşlarıyla mücadele etmek için kurduğu “Eee, Ne Olmuş Yani? Kulübü” gibi eğlenceli fikirler, çocuklara ilham verecek.

False