GeriEtkinlikler Kuzeyden gelen mucizevi lezzet: Taze köy pazısı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kuzeyden gelen mucizevi lezzet: Taze köy pazısı

Kuzeyden gelen mucizevi lezzet: Taze köy pazısı

Kış hastalıklarına karşı gardınızı kuzeyin en güzel yeşilliğiyle alabilirsiniz.

İzhar Karadeniz Restaurant, kışı bol vitamin ve mineral deposu pazı yemeğiyle karşılıyor.

Kış kendini yavaş yavaş gösterirken, hastalıklar da kapıyı çalmaya başladı. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek ve hastalıklara karşı önleminizi almak istiyorsanız İzhar Karadeniz’in usta şefleri tarafından hazırlanan pazı yemeğiyle sağlıklı bir kış geçirebilirsiniz.

Besleyici olduğu kadar, sindirimi kolaylaştırıcı etkisi de bulunan pazı, içerdiği demir ve kalsiyum oranı bakımından oldukça zengin ve sağlıklı bir sebze. Kemikleri ve dişleri güçlendirici özelliği de olan bu mucizevi yeşillik, İzhar’ın şefleri tarafından benzersiz bir lezzete dönüşüyor. Trabzon tereyağı, kıyma, soğan, biber, sarımsak ve baharatlarla kavrularak hazırlanan İzhar’a özel pazı yemeği, hem bağışıklığınızı güçlendiriyor hem de sağlık dağıtıyor. Peynirli, sade ve yoğurtlu olarak servis edilen pazı yemeği damaklarda enfes bir tat bırakıyor.

Kanser önleyici sebzeler arasında yer alan ve kan şekerini düzenleyici etkisi bulunan pazının sağlıklı ve lezzetli yolculuğuna katılmak istiyorsanız İzhar Karadeniz Merter’e uğrayabilirsiniz.

 İzhar Karadeniz Merter

Keresteciler Sitesi Fatih Cad. Karadal Sk. D:2 Merter/İstanbul

Tel: 0 212 637 22 10

False