GeriAlışveriş Kusursuz cilt tonu için DreamTone
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kusursuz cilt tonu için DreamTone

Kusursuz cilt tonu için DreamTone

Hayalinizdeki cilde kavuşabilirsiniz...

Kadınlar ciltlerinde herhangi bir leke problemi yaşamadıklarında, makyajsız olsalar dahi ciltlerini tüm çıplaklığıyla sergilemekten gurur duyarlar. Lancôme bir kez daha, dünyanın her yerindeki kadınların cilt bakım alışkanlıklarını yepyeni bir boyuta taşıyor. Evrendeki mükemmel cilt arzusuna, eşsiz ve kapsamlı bir yanıt olarak, doğal ve kalıcı bir sonuç sağlayan ilk cilt bakım ürününü sunuyor: DreamTone

Lancôme deneyimlerini DreamTone’un ‘’Triple Action’’ (Üçlü Etki) teknololojisine yansıtarak tüm kadınların güzel ve sağlıklı bir cilt arzusuna cevap verecek 3 olağanüstü formül yarattı. DreamTone; koyu lekeler, cilt tonu eşitsizlikleri ve cilt rengi düzensizliklerinde gösterdiği üstün performans ile kişiye özel tasarlanmış - laboratuvarlarımız tarafından belirlenen 3 farklı pigmentasyon profili üzerinde etkili: açık tenliler, buğday tenliler ve koyu tenliler - ilk cilt bakım ürünü olma özelliğini taşıyor.

DreamTone’un ultra-modern ve hafif formulü cildinize temas ettiği anda emilirken, ciltte ipeksi bir yumuşaklık bırakıyor. Cildin nefes almasını engellemeyen formül yapışkan ve yağlı bir his bırakmazken, cilde anında rahatlık ve tazelik veriyor. O kadar etkili ki, kadınlar artık makyajsızken bile ciltlerini tüm çıplaklığıyla açığa çıkarmaya cesaret edecekler. DreamTone güzel, doğal, lekelerinden arındırılmış ve aydınlık bir cildin anahtarını sunuyor.

DreamTone formülünde bulunan transparan inci tanecikleri sayesinde cilde anında daha aydınlık bir görünüm kazandırıyor. DreamTone, cildi renk düzensizliklerinden arındırmak ve cilde sağlıklı bir ışıltı vermek için formülünde 3 aktif içeriği bir araya getiriyor.

Transparan inci tanecikleri

Cilde anında daha aydınlık bir görünüm kazandırıyor.

Pembe – bakır renk pigmentleri

Anında daha homojen bir cilt görünümü sağlıyor.

Işıltı veren ışık tanecikleri

Cildin sağlıklı bir ışıltıyla daha canlı ve daha kusursuz görünmesini sağlıyor.

Bu üç aktif içerik arasındaki mükemmel denge, cilde anında etki etki ederek hayalizdeki cilt tonunu size sunuyor.

False